P. Židonio nuotr.

Prie miesto eglės ruošia muzikinę dovaną

Prie miesto eglės ruošia muzikinę dovaną

Prie Panevėžio eglės atėjusiųjų penktadienio vakarą laukia kalėdinė muzikinė staigmena.

Panevėžiečių pasveikinti su šventėmis susibūrusi bičiulių kompanija ir idėjos autorius bei režisierius Andrejus Špilevojus intriguoja: nors renginys pristatomas kaip kalėdinio choro pasveikinimas, tai nebus įprastas choras.
„Iki vakaro paslapties neatskleisime. Mes ilgai ruošėmės, ilgai repetavome ir labai laukiame kiekvieno iš jūsų“, – šypsosi A. Špilevojus, šį vakarą, 16.30 val. kviečiantis į Laisvės aikštę prie eglės.
Muzikinę dovaną panevėžiečiams paruošė smagi ir miestą mylinti 12-os bičiulių kompanija.
Pasak Andrejaus, jie nėra profesionalūs muzikantai, tačiau pateko į labai geras rankas – pasirodymui atlikėjus ruošė chorvedė panevėžietė Natalija Uncevičienė.
Kūčių išvakarėse laukianti muzikinė staigmena – nebe pirmas panevėžiečiams gerą nuotaiką dovanojantis fotografo ir režisieriaus A. Špilevojaus sumanymas.
Prie kalėdinės eglės panevėžietis yra surengęs nemokamą fotosesiją, rinko aukas globos namų vaikams.
Šįkart muzikinę sveikinimą rengiantis A. Špilevojus sako esantis dėkingas panevėžiečiams už jų gerumą.
Andrejaus mama – labdaros fondą su bendraminčiais įkūrusi Irina Burkauskienė tiesia pagalbos ranką vargstantiesiems: kam daiktais, o kam duonos kąsniu.
Rusijai užpuolus Ukrainą, fondo bendruomenė susitelkė padėti Panevėžyje prisiglaudusiems ukrainiečiams.
„Matau, kiek daug panevėžiečiai prisideda prie pagalbos ukrainiečiams: atneša daiktų, aukoja pinigų, kitaip padeda. Labai noriu jiems už tai padėkoti“, – sako A. Špilevojus.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų