P. Židonio nuotr.

Prekybos centrų aikštelėse automobilius keičia stovai ir paletės

Prekybos centrų aikštelėse automobilius keičia stovai ir paletės

Nuo šiandien apsipirkti prekybos centruose taps sudėtingiau. Jų automobilių stovėjimo aikštelėse beliko 20 proc. parkavimo vietų.

Statyti užkardas aikštelėse didžiosios parduotuvės Panevėžyje ėmėsi jau antradienio vėlų vakarą: įrenginėjo atitvarus, stovus, stovėjimo vietas užbarikadavo paletėmis ar STOP juostomis.

Visgi, nepaisant nuo trečiadienio įvedamų griežtesnių karantino ribojimų, išvakarėse prekybos centrai Panevėžyje nesulaukė prognozuoto pirkėjų antplūdžio.

Nuo šiandien parduotuvėse vienu metu galės būti mažiau pirkėjų.

Vyriausybė pirmadienį nutarė, kad prekybos centrai turi užtikrinti 15 kv. metrų prekybos plotą vienam žmogui mažesnėse parduotuvėse ir 30 kv. metrų – didesniuose nei 10 tūkst. kv. metrų prekybos centruose.

Automobilių aikštelėse šalia parduotuvių, prekybos centrų, turgaviečių ir kitų viešų prekybos vietų esančiose galima užimti tik 20 proc. stovėjimo vietų, neskaičiuojant darbuotojams bei neįgaliesiems skirtų vietų.

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vadovė Rūta Vainienė žiniasklaidai yra sakiusi, kad ribojimai prekybininkams labai griežti, bet reikalavimų bus laikomasi.

Nuo trečiadienio tai pat rekomenduojama visose parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose bei paslaugų vietose nerengti akcijų, išpardavimų, nuolaidų valandų, kurios didina pirkėjų srautus, siūloma didinti dirbančių kasų skaičių, kad nebūtų eilėje daugiau kaip penki asmenys, nustatyti ilgesnį darbo laiką, parduotuvėse lankytis vienam šeimos asmeniui.

Galerija

Komentarai

 • Įdomu, kaip bus su parkavimu prie prekybos centrų Panevėžyje. Iki šiol prie PC Vasaris ar Stumbras pusę parkavimo vietų užimdavo šalia esančių daugiabučių gyventojų automobiliai. Tai jau 2,5 karto daugiau nei nuo šiandien leistina. Tai taip išeina, kad nei vienam pirkėjui nuo šiandien vietos parkinge nėra ! Tai gal užsidaryti jiems reikia ?

 • uzsidaryt

  • Atsakyti
 • O kam zmogui duotos kojos!!!…pestute dabar eisite apsipirkti,o tai lasinius uzsiaugino ir tingi pasivaikscioti,ponai bl…t su masina kelis simtus metru ir i parduotuves vaziuoja…

  • Atsakyti
  • o tai gal pats patrauk savo askona is prekibos centro aiksteles ,gali liudinen nuvaryt ir kol perkulniuosi praeisnoras mokyti kitus

  • jei kopusta ant galvos nesioji, tai ir eik peskom, isvis sitas parkingu draudimas visiskas verygos eilini karta kreivas sprendimas, idomu kaip jis sumazina virusa, zmones bl is uzmiescio atvaziuoja kurie peskom
   negali ateit, o tu su kopustu to nesupranti

   • Atsakyti
 • Tai gal jau tikram karui ruosiasi? Dziuvesiu nespejau uzpirkti…

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų