Prekyba mėsa „Maximoje“ buvo sustabdyta dėl taršos „Biovelos“ produkcijoje

Prekyba mėsa „Maximoje“ buvo sustabdyta dėl taršos „Biovelos“ produkcijoje

Prekybos tinklas „Maxima“ penktadienį sustabdė prekybą šviežia mėsa nustačius mikrobiologinę taršą bendrovės „Biovela“ kiaulienos sprandinėje ir kumpyje. Šiuo metu tiekimas prekybos tinkle jau atnaujintas, pranešė „Maxima“.

„Savo prekybos tinkle nuolat atliekame nepriklausomus tyrimus. Atliekant vienus iš tokių savikontrolės tyrimų, buvo rasta mikrobiologinė tarša „Biovelos“ kiaulienos sprandinėje ir kumpyje“, – šeštadienį išplatintame pranešime teigė „Maximos“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Penktadienį BNS ji teigė, jog prekyba šviežia mėsa ir marinuotais produktais sustabdyta kilus įtarimams dėl mikrobiologinės taršos salmonelėmis.

„Šiuo metu tiekimas mūsų parduotuvių tinkle jau atnaujintas. Kadangi neimame produkcijos iš „Biovelos“, kurios produkciją įtariame, paprašėme kitų tiekėjų padidinti kuo įmanoma greičiau savo produkcijos kiekius. Atsiprašome savo klientų dėl nepatogumų, jei kol kas ne visose parduotuvėse gali rasti įprastą šviežios mėsos ir marinuotų pusgaminių asortimentą,“ – teigiama „Maxima“ pranešime.

Apie situaciją informuota Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Tyrimo rezultatai bus žinomi kitą savaitę.

Prekyba šviežia mėsa ir marinuotais produktais penktadienį buvo sustabdyta tik Lietuvoje esančiose tinklo parduotuvėse. Šalyje veikia 247 „Maxima“ parduotuvės.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovė Jurgita Savickaitė BNS penktadienį sakė, kad tarnyba tyrimą pradėjo dėl įtariamos mikrobiologinės taršos salmonelėmis.

J. Savickaitė teigė, kad preliminarius tyrimo rezultatus tarnyba gali turėti pirmadienį po pietų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Alkoholiui iki minimumo. O tai nuo tokiu griuna namai. Pijokai siauteja.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų