Prancūziškos Velykos su krepšinio kamuoliu

Balandžio 15-16 dienomis Prancūzijoje tarptautiniame krepšinio turnyre sėkmingai dalyvavo Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos-KKSC merginų (gim. 2001-2002 m.) komanda.

Turnyre varžėsi Prancūzijos, Ispanijos, Vokietijos, Belgijos ir Lietuvos komandos.

Panevėžio merginų ekipa, vadovaujama trenerės Rimos Daunienės, pogrupio varžybose patyrė vieną nesėkmę ir užėmė antrą vietą. Mūsiškės nusileido Vokietijos komandai, kuri vėliau tapo turnyro nugalėtoja.

Pusfinalyje mūsiškės 32:35 nusileido „AWBB Bruxelles“ (Belgija) ekipai. Mažajame finale panevėžietės 56:45 įveikė kitą belgų ekipą „Angres UFAB“.

Pirmąją rungtynių dieną komanda sužaidė ketverias rungtynes, vienas mačas truko 2 kėlinius po 10 minučių. Lemiamos kovos vyko sekmadienį, buvo žaidžiami du kėliniai po 12 minučių.

Panevėžietė įžaidėja Šeila Gudinskaitė buvo išrinkta į simbolinį geriausių krepšininkių penketuką.

Kelionėje ir krepšinio turnyre mūsiškės praleido savaitę. Krepšininkes turnyro metu priėmė vietinio miestelio prancūzų šeimos. Jose panevėžietės sutiko ir šv. Velykas.

Po turnyro krepšininkės dar neskubėjo į Lietuvą, aplankė sostinę Paryžių.

Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos-KKSC ekipai atstovavo Š. Gudinskaitė, Martyna Barzdaitė, Emilija Stasiūnaitė, Emilija Vienažinskaitė, Ingrida Majoraitė, Kamilė Grybauskaitė, Ugnė Mikštaitė, Eglė Mikštaitė, Gabrielė Muravjova, Vestina Keburytė, Saulė Lukoševičiūtė ir Justina Oficerovaitė.