Prancūzija pasiuntė elitinę policiją ambasadai Kijeve apsaugoti

Prancūzija pasiuntė elitinę policiją ambasadai Kijeve apsaugoti

Prancūzija išsiuntė į Kijevą elitinį policijos padalinį, kad sustiprintų savo ambasados ​​Ukrainos sostinėje saugumą, penktadienį naujienų agentūrai AFP sakė saugumo šaltinis.

Ambasadoje nuo trečiadienio dislokuota aštuonių žmonių komanda priklauso GIGN, elitinės Prancūzijos žandarmerijos taktinės policijos pajėgoms, sakė šaltinis. Jie prisijungė prie penkių nuolatinių ambasados ​​GIGN darbuotojų, kurių užduotis yra apsaugoti ambasadą ir jos darbuotojus nuo bet kokios grėsmės.

Pasak Ukrainos kariuomenės, Rusijos pajėgos artėja prie Kijevo iš Šiaurės rytų ir Rytų, o miesto centre penktadienio rytą griaudėjo sprogimai.

Ši komanda dislokuota Prancūzijai pradėjus nerimauti dėl Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio saugumo. V. Zelenskis penktadienį pareiškė, kad lieka vietoje, nepaisant to, kad besiveržiantiems rusams yra „taikinys numeris vienas“.

„Esame pasirengę jam padėti, jei reikės“, – penktadienį radijui „France Inter“ sakė Prancūzijos užsienio reikalų ministras Jeanas Yves’as Le Drianas. Tačiau jis nepasakė, ar tokia pagalba reiškia, kad Ukrainos prezidentas gali būti išgabentas iš Ukrainos.

Komentarai

  • O konkrecios Panevezio veplos sneka prancuziskai? Ar tik rusisku zodziu moka?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų