Praktiška dovana tėčiui: ką išsirinkti?

Praktiška dovana tėčiui: ką išsirinkti?

Tėvai kasmet pabrėžia, kad jiems nereikia jokių dovanų Motinos ar Tėvo dienos proga. Visgi tikėtina, kad vaikai atsidėkodami už rūpestį vis tiek norės įteikti bent mažą dovaną. Tačiau svarbiausia – praktiškumas. Juk nesinori, kad dovana gulėtų stalčiuje ar dulkėtų lentynoje. Taigi, kokias praktiškas dovanas dovanoti tėčiui Tėvo dienos proga?

Dovana žvejui

Dovanų paieška kartais tampa tikru galvos skausmu: juk visada tikimasi, kad dovana nuteiks maloniai. Tačiau tėčiui žvejui, geriausia dovana… žvejyba! Padovanokite tėčiui tai, ko jis dar nebandė, pavyzdžiui, žvejybą jūroje ar paties pagauto upėtakio paruošimą vakarienei! Tokios dovanos tėčiui tikrai atims žadą!

Dovanų kuponas

Nežinantiems, ko tėčiui konkrečiai reikia, dovanų idėja – čekis. Tai išties praktiška dovana, kuri leis pačiam dovanos gavėjui išsirinkti, ką įsigyti. Tad Jums tereikia išsirinkti ar tai prekybos centro, knygyno, konkrečios parduotuvės, paslaugos čekis.

Procedūros

Tėčiai irgi pavargsta… Jie taip pat nori būti gražūs, pasitempę, prisižiūrėję, todėl masažas, SPA ritualai ar elementari dantų higiena – praktiškas pasirinkimas dovanai. Jei tėtis sunkiai dirba, nepagailėkite jam nupirkti sveikatinimosi procedūrų rinkinį, atpalaiduojantį masažą ar pan. Na, o jei tėtis jau seniai kalba, kad ketina apsilankyti pas vienokį ar kitokį sveikatos specialistą, bet vis neprisiruošia, paskatinkite jį su šios procedūros čekiu!

Dovana tėčiui Panevėžyje

Perkant dovaną, labai svarbu atsižvelgti į tai, ar tėtis bus pasiryžęs keliauti į kitą miestą dėl įteiktos pramogos kupono, todėl siūlome šias įspūdžio dovanas Panevėžyje:

  • Skrydis parasparniu – puiki dovana ekstremalius pojūčius mėgstančiam tėčiui;
  • Pažintinis skrydis lėktuvu – tai ne tokia ekstremali, bet ne ką mažiau žadą atimanti staigmena, kuri leis susipažinti su savo krašto apylinkėmis iš paukščio skrydžio;
  • Laikas pabėgimo kambaryje su šeima – tai dovana ne tik tėčiui, bet ir visiems šeimos nariams. Pabėgimo kambarys leis visiems susitelkti į bendrą tikslą;
  • Šaudymas pistoletu – dovana, nuo kurios tėčiui oda nueis šurpuliukais;
  • Nakvynė Bistrampolio dvare – jauki dovana ne tik tėčiui, bet ir mamai;
  • Jodinėjimas – tai dar viena dovanos idėja, kurios metu tėtis leis laiką su artimu žmogumi: žmona, dukra, sūnumi ar kt. ant žirgo!

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų