G. KARTANO nuotr.

Pradingę treniruokliai užminė mįslę

Pradingę treniruokliai užminė mįslę

Panevėžio Kultūros ir poilsio parke bei Nevėžio pakrantėje netoli Kultūros centro šiomis dienomis ne vieno akys užkliūva už sunkiosios technikos provėžų čia stovėjusių lauko treniruoklių vietoje.

Treniruoklių pasigedę panevėžiečiai socialiniame tinkle sukėlė tikrą audrą, spėliodami, kodėl neliko šių specifinių sporto įrenginių, skirtų jėgos treniruotėms.

Trumpam pasidžiaugti

Jėgos treniruokliai viešosiose Panevėžio vietose po atviru dangumi neišstovėjo nė metų.

Juos laikinai panevėžiečiams buvo įrengusios įvairių Suomijos gamintojų atstovybės Lietuvoje.

Kultūros ir poilsio parke stovėjo septyni „Omnigym“ treniruokliai, Nevėžio pakrantėje netoli Kultūros centro – keturi „Fixman“ firmos.

Abiejose vietose buvo pritvirtinti QR kodai, kvietę rašyti atsiliepimus apie treniravimąsi šiais naujos kartos įrenginiais.

„Omnigym“ atstovu prisistatęs Ernestas „Sekundei“ teigė, kad Lietuvoje vykdoma treniruoklių reklaminė akcija. Susitarus su savivaldybių administracijų atstovais, sporto įrenginiai nurodytose vietose pastatomi nemokamai.

„Į Panevėžį treniruoklius atvežėme iš Kauno, iš Panevėžio vežėme į Kelmę, dabar jais treniruojasi Šilalės gyventojai, paskui treniruokliai bus Elektrėnuose“, – vardijo „Omnigym“ atstovas.

Vietą, kur stovėjo jėgos treniruokliai, dabar žymi juos išvežusios technikos provėžos. G. KARTANO nuotr.

Vietą, kur stovėjo jėgos treniruokliai, dabar žymi juos išvežusios technikos provėžos. G. KARTANO nuotr.

Galerija

Nors Panevėžyje treniruokliai stovėjo žiemą, pasak Ernesto, jais susidomėjusiųjų sulaukta.

Tokia treniruoklių reklama, pasak jų platintojų Lietuvoje, pasiteisino.

Šių įrenginių jau nupirko ir viešosiose erdvėse įrengė Vilniaus bei Druskininkų savivaldybės.

Pačių treniruoklių kainos Ernestas nenorėjo įvardyti. Jis prasitarė turintis lūkesčių, kad ir Panevėžio savivaldybė skelbs konkursą jiems pirkti, dėl to esą kaina iš anksto neviešinama.

Pasak Ernesto, panevėžiečiai treniravosi atsakingai, nė vienas įrenginys ne tik nesugadintas, bet ir neapibraižytas.

„Pastačius treniruoklius Panevėžio kultūros ir poilsio parke, Savivaldybė neprisiėmė už juos atsakomybės. Taigi, juos taisyti būtų tekę mūsų įmonei. Smagu, kad to neprireikė“, – teigė įmonės atstovas.

„Nuostoliai ne patys didžiausi, bet tvarkyti treniruoklius tenka.“

I. Liudvinavičienė

Surado silpnąsias vietas

Nuo rudens iki pavasario netoli miesto Kultūros centro stovėjusių treniruoklių vietą šiuo metu žymi nesužėlusi žolė bei juos išgabenusios sunkiosios technikos žymės.

Prieš tai jie jau spėjo pabūti Klaipėdoje, Tauragėje, Marijampolėje ir Kaune.

„Fixman“ atstovybės Lietuvoje vadovės Ingos Liudvinavičienės teigimu, iš visų šių miestų treniruokliai išvežti nesugadinti.

Bet Panevėžyje pastovėjusius vos pusmetį, juos jau teko taisyti.

Aukštaitijos sostinėje sudaužytos plastikinės jų dalys.

„Nuostoliai ne patys didžiausi, bet tvarkyti treniruoklius tenka“, – konstatavo I. Liudvinavičienė.

Anot jos, treniruoklius apdaužę panevėžiečiai padėjo surasti šių įrenginių silpnąsias vietas. Apie jas bus pranešta treniruoklių gamintojams.

Paklausta apie šių lauko treniruoklių kainą, jų gamintojų atstovė paaiškino, kad kiekvienas toks įrenginys kainuoja ne vieną tūkstantį eurų.

Prieš atvežami į Panevėžį šie treniruokliai jau spėjo pabūti Klaipėdoje, Tauragėje, Marijampolėje ir Kaune. Iš visų šių miestų jie išgabenti nesugadinti, bet Panevėžyje pastovėjusius vos pusmetį teko taisyti. G. KARTANO nuotr.

Prieš atvežami į Panevėžį šie treniruokliai jau spėjo pabūti Klaipėdoje, Tauragėje, Marijampolėje ir Kaune. Iš visų šių miestų jie išgabenti nesugadinti, bet Panevėžyje pastovėjusius vos pusmetį teko taisyti. G. KARTANO nuotr.

Galerija

Skelbtų konkursą

Panevėžio savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjo Daliaus Vadlugos teigimu, dviejose miesto vietose lauko treniruokliai stovėjo reklamos tikslais.

Įmonių atstovai Savivaldybę tikina, kad panevėžiečiai tik teigiamai atsiliepė apie tokias sporto sales po atviru dangumi.

D. Vadluga neatmeta, jog Savivaldybės administracija apsvarstys galimybę šių įrenginių įsigyti. Tam tektų skelbti viešųjų pirkimų konkursą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų