Portugalija įveikė Rusiją. Reuters nuotr.

Portugalija palaužė rusus, Meksika įveikė Naująją Zelandiją

Portugalijos futbolo rinktinė antrosiose Konfederacijų taurės turnyro rungtynėse Maskvoje 1:0 nugalėjo Rusijos rinktinę.

Vienintelį mačo įvartį 8 mačo minutę pelnė portugalų lyderis Cristiano Ronaldo.

Europos čempionai iškovojo pirmąją pergalę turnyre, kuri beveik užtikrino jiems patekimą į atkrintamąsias varžybas.

Su 4 taškais portugalai tapo A grupės lyderiais, vienu lenkdami Rusiją.

Konfederacijų taurės A grupėje pergale iškovojo ir portugalus pagal taškus pavijo Meksikos futbolo rinktinė, 2:1 (0:1) nugalėjusi Naujosios Zelandijos futbolininkus.

Pirmąjį įvartį rungtynėse 42-ąją minutę įmušė N. Zeandijos rinktinės kapitonas Chrisas Woodas. Tai apskritai buvo pirmasis šios rinktinės įvartis Konfederacijų taurės turnyruose.

54-ąją minutę rezultatą išlygino Raulis Jimenezas, o pergalingą įvartį 72-ąją minutę pelnė Oribe Peralta.

Trečiajame ture susitiks Meksikos ir Rusijos rinktinės bei Portugalija ir Naujoji Zelandija. Pastaroji jau nebeturi galimybės žengti į kitą etapą.