Poroms pasiilgusioms atradimų, arba 4 naudingos įžvalgos

Poroms pasiilgusioms atradimų, arba 4 naudingos įžvalgos

Jaučiate, kad santykiuose nustojote tobulėti, o galbūt nuo išsvajotų pokyčių stabdo sunkiai pagrindžiamos nuostatos? Gali būti, kad laikas iš naujo apmąstyti nusistovėjusias taisykles, kurios trukdo judėti pirmyn ir mėgautis kokybiškais santykiais. Toliau – 4 naudingos įžvalgos, kurios įkvėps kurti savas normas.

1. Darbai ir laisvalaikis kartu nelygu nesėkmei

Kartu turite genialią verslo idėją, bet vis atidėliojate planus? Gali būti, kad nejučia veikia dažnai girdima nuomonė, jog darbas bei laisvalaikis kartu veikia santykius neigiamai. Visuomenėje gajus stereotipas vis drąsiau laužomas verslių, laisvai mąstančių porų, kurios nebijo bandyti, klysti ir iš naujo kurti savas taisykles. Žinoma, yra visokiausių scenarijų, tačiau laikyti įsikibus tik vieno – galimybių praradimas.

2. Kūno pažinimo tabu, arba taisyklės, kurias verta sulaužyti

Itin svarbi poros gyvenimo dalis – intymaus ryšio palaikymas, nuolatinės vienas kito paieškos, nauji atradimai. Seksologai pastebi, kad šiuolaikinės poros vis drąsiau leidžiasi į savo ir kito kūno pažinimo keliones, pasitelkia lovos žaisliukus, jaudinančias aprangos detales. Specialistai teigia, kad visiškas atvirumas, savo paties kūno priėmimas, savotiškas kiekvieno linkio „šventimas“ padeda užmegzti daug artimesnį ryšį ne tik su savimi, bet ir su partneriu.

Patariama neturėti išankstinių nusistatymų, o ypač prieš seksualias detales. Pavyzdžiui, jei visada norėjote pasipuošti kiekvieną kūno linkį išryškinančiais apatiniais ar net maloniai intriguojančiomis kūno kojinėmis, jums tikrai nereikia kitų nuomonės ar patvirtinimo. Beje, išskirtinius apatinius rūbus galite rasti čia: https://www.romantika.lt/seksualus-apatiniai/kuno-kojines.html.

3. Skirtingi pomėgiai ir laikas kartu

Kiekvienas ryšys yra unikalus, lygiai taip pat – kiekvieno asmenybė, pomėgiai. Psichologai teikia, kad visaverčių santykių kūrimas prasideda nuo vienas kito pripažinimo, suteikiamos laisvės būti savimi. Net jei pomėgiai stipriai skiriasi, tai nebūtinai reiškia įtampą ir laiko kartu stoką. Vietoje nepasitenkinimo verta paieškoti išeičių bei kompromisų.

Turint daug skirtingos veiklos atskirai, specialistai pateikia įvairius veiksmingus „susikalbėjimo“ metodus. Vieni pirmųjų – atviras pokalbis, laiko, veiklų kartu planavimas bei sąžiningas pažadų laikymasis. Žinoma, teks detaliau planuoti savo laiką, kartais kažko atsisakyti, tačiau toks pomėgių kartu ir atskirai balansas – misija įmanoma.

4. Komfortas ar nuotykiai, arba komfortas ir nuotykiai

Kalbant apie skirtingas asmenybes, neretai pastebima, kad koją kiša išankstiniai vieno ar kito asmens nusistatymai. Taiklus pavyzdys galėtų būti kelionės bei jose skirtingai suprantamas komfortas ir nuotykis. Nuostabu tai, kad galima rasti harmoniją, tiesiog kartais reikia leistis į naujus potyrius, kurie kitam gali reikšti komforto būseną. Savą receptą galima rasti tik eksperimentuojant, be kraštutinumų ar nusistatymų. Beje, nauji iššūkiai sau ir porai suteikia daug atradimo džiaugsmo.

Nėra visiems teisingų ar, priešingai, prastų pasirinkimų. Nuo ko pradėti kuriant savas santykių normas ir tradicijas? Visiškas atvirumas sau ir kitam – jau didelis žingsnis pirmyn.

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų