Populiariausi televizorių gamintojai: ką naudinga apie juos žinoti?

Populiariausi televizorių gamintojai: ką naudinga apie juos žinoti?

Televizoriaus tapo neatsiejama, kiekvienų namų dalimi. Sunku būtų rasti namus, kuriuose nebūtų nors vieno televizoriaus. Tai pramogų ir linksmybių šaltinis, o taip pat, ir įrenginys, leidžiantis stebėti mėgstamą ir laukiamą turinį. Tiesa, televizorių, šiomis dienomis, galima rasti įvairiausių. Skiriasi ne tik jų dydžiai, ypatybės bei specifikacijos, bet ir gamintojai. Keli iš jų – populiariausi ir sulaukiantys daugiausiai susidomėjimo. Kas jie tokie ir ką naudinga apie juos žinoti? Visą tai sužinosite šiame straipsnyje. 

Samsung televizoriai – pirmaujantys rinkoje 

Tikriausiai sunku būtų rasti žmogų, kuris nėra nors kažką girdėjęs apie Samsung gamintoją. Šis prekinis ženklas yra didžiausias televizorių pardavėjas, visame pasaulyje. Negana to, šis gamintojas puikuojasi ir plačiu, kitų įrenginių ir prietaisų asortimentu. Šio gamintojo televizoriai populiarūs ir naudojami ne be reikalo. Galima rasti įvairiausių kainų modelių, pasižyminčių skirtinga vaizdo kokybe. Praktiškai visi Samsung televizoriai turi QLED technologijos ekranus, kurie suteikia ryškius spalvų kontrastus, aišku ir ryškų vaizdą. Taip pat, naudinga paminėti ir tai, kad Samsung gamina ne tik 4K raiškos, bet ir 8K raiškos televizorius. Samsung taip pat yra vienintelis televizorių gamintojas, kuris turi savo nuosavą balso asistentą – Bixby. Nors ir nėra itin plačiai naudojamas, šis balso asistentas tikrai suteikia Samsung televizoriams pranašumą. Drąsiai galime teigti, kad Samsung televizorius savo vietą ras kiekvienuose namuose. 

LG televizoriai – OLED TV lyderiai 

Jei norite naujo, OLED technologiją turinčio televizoriaus – greičiausiai, jums reikia LG. Šis gamintojas gamintojas gamina savo OLED ekranus, o taip pat, parduoda juos ir kitiems gamintojams. Negana to, daugelis specialistų teigia, kad LG OLED ekranai yra geriausi rinkoje. Toks televizoriaus ekranas leidžia mėgautis nepriekaištingo ryško spalvomis, stipriais kontrastais, itin giliomis juodomis spalvomis. Lyginant su kitų gamintojų televizoriais, LG televizoriai išsiskiria savo ryškiomis spalvomis. Taip pat, šie televizoriai palaiko Dolby Vision, Dolby Atmos. Na, o platus modelių, dydžių ir kainų pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas gali rasti sau tinkamiausią LG OLED televizorių. 

Hisense – puikūs, nebrangūs televizoriai

Hisense – televizorių gamintojas, kuris yra siejamas su itin žemomis kainomis. Šio gamintojo televizoriai pasižymi aukštos klasės, 4K/HDR technologijomis. Nors vaizdas ir neprilygsta aukščiausios klasės kokybei, jo tikrai užtenka turinio žiūrėjimui ir geroms žiūrėjimo patirtims. Taip pat, šie televizoriai pasižymi ir gana išskirtiniais, gražiais dizainais, turi ir OLED ekranus turinčių modelių. Tad, ieškantiems pigaus, bet sąlyginai gero televizoriaus tikrai vertėtų pasižvalgyti Hisense televizorių asortimente. 

Sony – geriausią garso kokybę suteikiantys televizoriai 

Sony – dar vienas itin garsus ir plačiai žinomas televizorių gamintojas. Šis prekinis ženklas suteikia tikrai platų, įvairių, itin modernių televizorių pasirinkimą, kurie suteikia ne tik puikų vaizdą, dizainą, bet ir garsą. Tai reiškia, kad šio gamintojo televizoriai leis dar labiau pasinerti į žiūrėjimo patirtis, padarys jas dar įsimintinesnes, išskirtines. Dauguma Sony televizorių modelių turi integruotus žemo dažnio garsiakalbius, kurie suteikia dar labiau įtraukiančius garsus. Negana to, Sony siūlo ir hibridinių QD-OLED televizorių pasirinkimą, kurie suteikia dar didesnį vaizdo ryškumą nei standartiniai OLED modeliai. Tokie televizoriai turi ne tik ryškias spalvas, bet ir platesnį žiūrėjimo lauką.

Philips televizoriai – vienintelis gamintojas suteikiantis Ambilight technologiją 

Philips televizoriai yra vieni iš garsiausių rinkoje. Šis gamintojas suteikia ne tik aukštos kokybės vaizdą suteikiančius OLED televizorius, bet daug dėmesio skiria ir televizoriaus garso kokybei. Tačiau, ko gero, unikaliausia Philips televizorių savybė yra Ambilight technologija, kuri perteikia ekrane matomas spalvas ant sienos, už televizoriaus. Žinoma, tai nepakeis to, ką ir kaip matome ekrane, tačiau, tai suteikia išskirtinumo ir savotiško žavesio. Negana to, šie televizoriai pasižymi ir gana draugiška kaina, itin plačiu modelių, dydžių bei kitų specifikacijų pasirinkimu. Na, o tie, kurie ieško ne tik paprasto, bet ir savyje unikalumo turinčio televizoriaus, tikrai turėtų apsvarstyti Philips televizoriaus įsigijimą. 

Ieškote naujo televizoriaus? Įsigykite jį iš varle.lt ir mėgaukitės pačiomis geriausiomis žiūrėjimo patirtimis. Varlė.lt svetainėje rasite itin platų, įvairių televizorių ir jų gamintojų pasirinkimą, draugiškas kainas bei šaunias akcijas! Čia visada žemos kainos!

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų