Populiariausi skalbimo mašinų gamintojai

Populiariausi skalbimo mašinų gamintojai

Skalbimo mašinos yra vienos iš tų įrenginių, kuriuos namuose reikia pakeisti itin retai, todėl į jų pasirinkimą visuomet žiūrime labai atsakingai. Be visų funkcijų ir techninių specifikacijų, rekomenduojama atsižvelgti ir į prekinį ženklą, nuo kurio taip pat priklauso tam tikros šios įrangos ypatybės. Šį kartą aptarsime populiariausius, pasaulyje pripažintus gamintojus, kuriais iš tiesų verta pasitikėti.

Samsung

Tai vienas iš tų prekinių ženklų, kurio išsamiai pristatinėti tikrai nereikia – ši lyderiaujanti elektronikos ir buitinės technikos kompanija puikiai žinoma dėl to, jog naujausiomis technologijomis leidžia mėgautis už itin prieinamą kainą. Tas pats pasakytina ir apie skalbimo mašinas, kurios drąsiai gali konkuruoti su kitomis kompanijomis – šiuose įrenginiuose vartotojai ras viską, ko gali prireikti norint kaip įmanoma labiau supaprastinti kasdienes skalbimo užduotis.

Electrolux

Ši kompanija yra viena iš nedaugelio, kuri vis dar kuria savo skalbimo mašinas Europoje, tačiau visos jos vertinamos labai palankiai. Daugelis žmonių išskiria puikų jų efektyvumą pašalinant net ir labai įsisenėjusias dėmes, o kitiems patinka stilingas jų dizainas, lengvai įsiliejantis į bet kokią aplinką. Auštos kokybės konstrukcijos užtikrina itin ilgą tarnavimo trukmę, o programų ir funkcijų gausa leidžia šią įrangą pritaikyti savo šeimos poreikiams – būtent to iš šios įrangos ir norėtųsi tikėtis.

Bosch

Antrą šimtmetį besitęsianti kompanijos istorija leidžia drąsiai teigti, jog Bosch skalbimo mašinos tikrai vertos Jūsų dėmesio – jos dažnai apibūdinamos kaip stiprios, patvarios ir pažangios. Daugelis modelių turi įvairių naujoviškų funkcijų, užtikrinančių dar patogesnį skalbimą, o gamintojai daug dėmesio skiria tam, kad šis procesas būtų kruopštus, tačiau tuo pačiu pakankamai švelnus. Prieš paleidžiant į rinką, šios skalbimo mašinos yra kruopščiai tikrinamos iki smulkiausios detalės – tai viena iš priežasčių, kodėl šiai kompanijai pavyko sukurti ištikimą pirkėjų bazę.

Whirlpool

Akivaizdu, jog ilgiau kaip šimtą metų gyvuojanti kompanija savo misiją atlieka teisingai – priešingu atveju būtų sunku įsivaizduoti taip ilgai besitęsiančią jos istoriją. Kalbant apie jų gaminamas skalbimo mašinas, labiausiai norėtųsi išskirti patogų valdymą ir pažangius jutiklius, kurie automatiškai gali parinkti skalbimo sąlygas. Taip pat daug dėmesio skiriama tam, kad efektyviai būtų pašalinamos įvairių tipų dėmės. Verta pažymėti ir tai, jog ši kompanija siūlo platų asortimentą, kuriame galite rasti ne tik iš priekio, bet ir iš viršaus atsidarančias skalbimo mašinas.

LG

Laikydamasi gero gyvenimo ir naujovių filosofijos, LG yra vienas populiariausių Pietų Korėjos elektronikos prekinių ženklų, pripažintų visame pasaulyje. Bendrovė laikui bėgant atnaujino savo technologijas ir pritaikė jas įvairiems pirkėjų poreikiams – nesvarbu, koks būtų Jūsų biudžetas, tikėtina, kad pavyks surasti dėmesio vertą skalbimo mašiną atitinkamame segmente. Šios firmos įrenginiai ypač giriami dėl stilingo dizaino, tylaus darbo, efektyvios garinio valymo sistemos ir aukšto patikimumo. Spauskite čia, jei norite apžiūrėti šių skalbimo mašinų asortimentą.

Beko

Ši kompanija siekia kurti tokias skalbimo mašinas, kurios leistų mėgautis idealia skirtingų audinių švara, tačiau tuo pačiu leistų kaip įmanoma labiau sumažinti vandens ir energijos resursus. Kadangi šį prekinį ženklą matome populiariausiųjų sąraše, akivaizdu, kad gamintojams puikiai sekasi įgyvendinti savo tikslus. Jų siūlomuose modeliuose galima išvysti daugybę skirtingų funkcijų ir programų, kurios, priklausomai nuo Jūsų poreikių ir konkrečių audinių, galės skalbti tiek efektyviai, tiek ir itin švelniai. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/skalbimo-masinos/f/beko.

AEG

Inovacijos yra šios kompanijos širdis, todėl jos siūlomose skalbimo mašinose galima rasti daugybę naujausių technologijų, galinčių automatiškai pritaikyti tinkamą ciklą. Jutikliai tiksliai nustato skalbimo laiką ir užtikrina optimaliausią kiekvieno rūbo skalbimą – tai sumažina jų susidėvėjimą ir drabužiams ilgesnį laikotarpį leidžia atrodyti kaip naujiems. Be to, kiekviena AEG skalbimo mašina sukurta taip, kad sumažintų vandens bei energijos suvartojimą ir, veikdama kaip įmanoma tyliau, netrikdytų ramybės Jūsų namuose.

Tai – populiariausi, tačiau tikrai ne vieninteliai skalbimo mašinų gamintojai, kurie yra verti Jūsų dėmesio. Jei tenkina visos šios įrangos suteikiamos galimybės, suteikite šansą ir mažiau žinomiems prekiniams ženklams – kartais ir jie gali labai maloniai pradžiuginti.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų