Politinėje padangėje svaido žaibus

Politinėje padangėje svaido žaibus

Panevėžio politinę padangę skrodžia opozicijos į mero kėdę nutaikyti žaibai. Šiaulių apygardos teismui paskelbus Aukštaitijos sostinės merui Ryčiui Račkauskui nepalankų sprendimą, konservatoriai-krikščionys demokratai dar tą pačią dieną paviešino raginimą jam trauktis iš pareigų.

Tokį žingsnį dešinieji žengia nebe pirmą kartą. Šiauliečių teisėjų verdiktą skųsti planuojantis meras konservatorių ėjimą teigia traktuojantis kaip dar vieną bandymą perimti valdžią.

Politinio žemėlapio perbraižyti nepuola ir Panevėžio valdančiosios daugumos frakcijos, laukiančios, kol rezonansinėje byloje teismas tars galutinį ir neskundžiamą žodį.

Šiaulių apygardos teismui R. Račkauską pripažinus kaltu korupcijos byloje, dešinieji spaudžia jį atsistatydinti iš mero pareigų.

„Manome, kad šis teismo sprendimas yra logiška jau antrą kadenciją besitęsiančių neskaidrių istorijų išdava ‒ ten, kur nėra demokratijos, ten nėra ir skaidrumo, atsakomybės. Korupcijos šešėlis nuo Panevėžio savivaldybės turi pasitraukti kartu su korumpuoto mero išėjimu. Panevėžiui teks apsivalyti, sugrįžti į tikros, demokratinės savivaldos modelį“, – rašoma pirmadienio vakarą TS-LKD frakcijos išplatintame pareiškime, kviečiančiame Taryboje esančias politines jėgas pradėti diskusijas dėl naujos daugumos sudarymo.

Visą straipsnį skaitykite sausio 26 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Prie ko čia dauguma? Meras išrinktas tiesiogiai. Arba bus kiti rinkimai, arba valdys iki kitų rinkimų vicemeras. Jau taip babos nori valdžios jau taip nori, kad pirmą minutę apsireiškė. Kuri čia mere taptų?

  • ponios koncervatores, biški tyliai parūkykit kampūtyje, mera žmonės išrinko tiesiogiai, ir tie patys žmonės indianadžons rinkimuose parodė užimamą vietą, taip kad bangų nekelkit opozicija,

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų