„Sekundės“ archyvo nuotr.

Politikų deklaracijose – ir keisti viražai

Politikų deklaracijose – ir keisti viražai

Panevėžiečių į vietos valdžią ir Seimą išrinktų politikų kišenėse – ir brangenybės, ir švilpaujantys vėjai.

Šešiaženkliai skaičiai surašyti net politikoje nardančio mokytojo deklaracijoje, o vieno panevėžiečių seimūno sutuoktinė skrupulingai nurodė santaupų turinti lygiai 7 eurus.

Iš Panevėžio krašte mandatus į Seimą pelniusių trijų politikų turtingiausia turto deklaracija valstietės Guodos Burokienės.

Ji nurodė 2020 m. turėjusi turto, verto 114 tūkst. eurų, ir tai yra beveik tiek pat, kiek ir 2019-aisiais. Seime pagal turtingumą G. Burokienė – 71-oje vietoje.

Parlamentarės sutuoktinio Deivido Buroko kišenėse – beveik 95 tūkst. eurų ir dar vyriškis yra paskolinęs per 85 tūkst. eurų.

Iš žiniasklaidos į Seimą su valstiečiais 2016-aisiais atėjęs, o dabar konservatorių gretose esantis panevėžietis Bronislovas Matelis pagal deklaracijoje nurodytus skaičius – 75-asis Seime. Jo turtas vertinamas 104,9 tūkst. eurų. Iš jų didžiausią dalį sudaro santaupos, pernai siekusios 43,5 tūkst. eurų.

Politikas 2020-aisiais dar nebuvo susigrąžinęs paskolintų 4000 eurų, o pats turėjęs apie 8,8 tūkst. eurų paskolos.

Išrinktas į Seimą B. Matelis oficialiai deklaravo atsisveikinęs su žiniasklaidos verslu – laikraštį leidžiančios įmonės akcijas perleidęs žmonai Liminai Matelienei. Šios turtas vertinamas 77 tūkst. eurų, iš jų beveik 43 tūkst. eurų siekia santaupos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų