„Sekundės“ nuotr.

Politiko žodynas sukėlė audrą stiklinėje

Politiko žodynas sukėlė audrą stiklinėje

Daugiau nei dvi dešimtis svarbių klausimų ketvirtadienį nuotoliniame posėdyje sprendę Panevėžio rajono tarybos nariai savo darbotvarkę papildė dar vienu neplanuotu klausimu.

Politikų diskusiją sukėlė vieno jų kolegos, rajono valdančiųjų atstovo retorika: jam išsprūdo nenorminis žodis „jofana“ ar kur kas riebesnis, gal net etikos sargų dėmesio vertas keiksmažodis?

„Kaip galvojate – ar verta kreiptis į Etikos komisiją dėl Savivaldybės tarybos nario keiksmažodžių tarybos posėdžio metu?“ – socialinio tinklo paskyroje po  Tarybos posėdžio klausė Panevėžio rajono politikė.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 29 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • Artėja seimo rinkimai prasideda spektakliai. Išmokys mat senuką nesikeikti ir nusipelnys vietos seime.

  • Jei senukas lai prie pečiaus su mamute barščius tegu srebia, o ne taryboj miega

  • Tiek seime, tiek vyriausybėje, tiek rajonų ar miesto tarybose išrenkami prasto intelekto, be jokio inteligentiškumo žmonės (žinoma, ne visi tokie). Ten nesibalotiruoja išsilavinę, išsimokslinę ir dori žmonės, kokie politikai buvo prieškaryje. Dabar jie vienas kitą aploja, meluoja, rodo nekultūringus ženklus, nes ir liaudis tokia pat. Renka savo atstovus neatsakingai (na, pvz., kaip Šustauską, kaip Gražiulį, kaip Narkievičių), o paskui nagus graužia. Ir vėl tokius pačius renka.

  • Stiklinėje? Na, jei audra tik stiklinėje, tai galima keiktis ligi valiai. Liūdna, kad lietuviški keiksmažodžiai labai kūdi. Na, bet iš netolimos praeities, iš šlovingosios armijos laikų galima pasirinkti ir riebesnių… Jei daryti audrą tai visame Nevėžio gražume

    • Atsakyti
  • Dar Alfonsui Bakšiui dirbant Velžio seniūnijos seniūnu Daiva Juodelienė kaip įmanydama kando jam, o dabar atrado dar vieną progą. Gėda. Jei šį žmogų rinkėjai iš galo išreitingavo į pirmas vietas ir išrinko tarybos nariu, gal žmogus vertas juo būti. Lai Juodelinė susitaiko su rinkėjų valia ir baigia pulti Alfonsą Bakšį

  • Kuo žmogus pats kvepia, tuo ir kitus tepa. Jau ne pirmus metus girdime šios moteriškės pamokymus kitiems žmonėms. Gaila, bet ji neverta net Bakšio mažojo pirštelio. Kai tiek padirbės dėl žmonių, kiek dirbo Alfonsas, tada galės mokyti. Dabar geriau būtų patylėti.

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų