Panevėžio miesto poliklinika. P. Židonio nuotr.

Poliklinikoje – detektyvas dėl pacientų

Poliklinikoje – detektyvas dėl pacientų

Ką pamanytumėte, jei nuėję pas savo gydytoją, pas kurį jau daug metų lankotės, išgirstumėte, kad be jūsų žinios buvote perrašytas į visai kitą gydymo įstaigą?

Panevėžio teritorinė ligonių kasa aiškinasi, kaip nutiko, kad vos per porą mėnesių daugiau nei 10 tūkst. panevėžiečių iš Vilniaus psichoanalizės ir psichoterapijos centro Panevėžio padalinio net per karantiną žaibiškai persirašė pas psichiatrą Panevėžio miesto poliklinikoje. Tikrintojai aptiko, kad tokie reikalai galėjo vykti be pačių pacientų raštiškų sutikimų.

Poliklinikai paskelbtas ultimatumas iki šios savaitės pabaigos pateikti tokių dokumentų bent jau kopijas.  Įstaiga aiškina turinti žodinius sutikimus, anot jos, pandemijos metu kviesti žmones į polikliniką padėti autografą būtų neatsakinga.

Vilniaus psichoanalizės ir psichoterapijos centro specialistai pasakoja, jog ne vienas jų nuolatinis pacientas liko šokiruotas, kai atėjęs pas savo gydytoją sužinojo, kad už jo nugaros kažkas nusprendė, kur turės gydytis.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 20 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Ką į tai, kad žmonės bėga iš šios gydymo įstaigos į kitas, nes pakliūti pas gydytojus be mėnesio nėra jokių galimybių: koridoriai tušti, o talonų nėra, visi nuotoliniu būdu gydomės.

 • Panevėžyje taip vyksta. Geriausia , kai apie tai sužino tik skambindamas gydytojai pagal registraciją, negali prisiskambinti paskirtu laikų, o pasirodo kad tu jau perrašytas pas kitą apylinkės gydytoją be tavo žinios.

 • Ir man taip buvo su šeimos gydytoja perrašė pas kitą nė nepaklausę ar sutinku

  • Atsakyti
 • Prieš mėnesį nuėjus pas gydytoją, sesutė pildydama dokumentus, paklausė, ar nieko prieš jei visą šeimą užrašysime perrašysime į psich.sveikatos centrą. Žodžiu. Paprašiau dokumentų, neturėjo. Paprašiau info e puslapyje, namo grįžus, nieko neradau jokios info apie kažkokią reorganizaciją. Tai va, jokių dokumentų, informacijos.

 • O kaip persirasyti atgal?

 • Puiku, ką nori , tą daro.

 • pasipinigaut -uz kiekviena klienta 6 eur. 10 000×6

  • Atsakyti
 • Google easily work and google pays me every hour and every week just $5K to $8K for doing online work from home. I am a universty student and I work on my part time just 2 to 3 hours a day easily from home.FHgt Now every one can earn extra cash for doing online home system and make a good life by just open this website and

  follow instructions on this page_______ P­A­Y­B­U­Z­Z­1.C­O­M

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų