P. Židonio nuotr.

Į polikliniką – apėjus garbės ratą

Į polikliniką – apėjus garbės ratą

Švelnėjant karantinui, duris atveria ir medicinos įstaigos, tačiau kai kurias pasiekti pacientams vis dar iššūkis. Panevėžietė Milda liūdnai juokauja, kad tenka nueiti kone kryžiaus žygius, kad patektum pas Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikos specialistus.

Bet ne tik todėl, kad šiuo metu pas daugelį nėra laisvų vietų. Sunkiai paeinantiems senjorams ne menkesnė problema – ant visų ligoninės vartų sukabintos spynos. Autobusu į polikliniką važinėjantys pacientai, užuot nuo stotelės iki poliklinikos traukę skersai ligoninės kiemo, dabar priversti nuo Smėlynės gatvės kulniuoti didžiausią ratą aplink visą gydymo įstaigą.

Milda praėjusią savaitę su siuntimu atvyko į diagnostikos centrą, esantį Respublikinės Panevėžio ligoninės kieme, prie pat Konsultacijų poliklinikos. Nors nuo stotelės Smėlynės gatvėje iki gydymo įstaigos – vos keli šimtai metrų, panevėžietė suvaikščiojo kelis kilometrus.

Išlipus iš autobuso Konsultacijų polikliniką pasiekdavau per kelias minutes – tiesiai per ligoninės kiemą. Dabar čia laukė staigmena – ant visų ligoninės vartų sukabintos spynos. Kur buvo kokie varteliai, visus patampiau – visi iki vieno užrakinti. Pro niekur įeiti negalima. Suprantu, kad jaunam sveikam žmogui toks garbės ratas aplink ligoninę – ne kliūtis, bet tokioms kaip aš – jau sunkiai įveikiamas“, – pasakojo sunkiai vaikštanti pensininkė.

Kaip ligoninės atstovai paaiškino, kodėl užrakinti teritorijos visi vartai ir kada juos vėl atvers, skaitykite gegužės 26 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • O kad Konsultacijų poliklinika yra ligoninės įstaiga tai užmiršo- jau kad prakomentavo- nuosavas kiemas. Pavadinimas aiškiai sako, kad poliklinika priklauso ligoninei, tad poliklinikos pacientai yra ne svetimi, kaip tas pavaduotojas pavadino prašalaičiai, o ligoninei priklausančios įstaigos pacientai.

  • Visai žurnalistai nusigyveno, neturi apie ką rašyti. Ne jau Vyriausybė atšaukė karantiną??? Lankyti ligonius irgi negalima.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų