P. Židonio nuotr.

Poliklinika remia ginklus su vaistine

Poliklinika remia ginklus su vaistine

Panevėžio poliklinikai ne visai gražiuoju tenka atsisveikinti su ilgametėmis nuomininkėmis vaistinėmis. Nuo metų pradžios po gydymo įstaigos stogu nebeliko „Gintarinės“ vaistinės, o „Camelia“ vaistinė nenusiteikusi lengvai pasiduoti ir krautis mantos.

Poliklinika motyvuoja, kad nutraukti nuomos sutartis tenka, nes pandemijos metu ir jai pačiai striuka su patalpomis.

Šiuo metu „Camelia“ vaistinė kol kas veikia daugiau nei 67 kv. m patalpose antrame poliklinikos aukšte. Su ja 2018-aisiais sudaryta nuomos sutartis turėjo trukti dar kelerius metus. Pasak Panevėžio miesto poliklinikos direktoriaus Karolio Valantino, pasirašytus susitarimus tenka koreguoti dėl COVID-19 pandemijos.

„Esmė tokia, kad jeigu miestui vėl reikia karščiavimo klinikos, kaip praėjusį pavasarį ir rudenį, tuomet poliklinikai trūksta patalpų“, – teigia K. Valantinas.

„Camelia“ vaistinių tinklą valdančios bendrovės „Nemuno“ vaistinės komunikacijos projektų vadovė Žiedūnė Juškytė teigia, kad poliklinika dar pernai gruodį į juos kreipėsi raštu dėl nuomos sutarties nutraukimo. Tačiau, pasak Ž. Juškytės, šiame dokumente priežastys nebuvo nurodytos.

„Poliklinika pranešė, kad turime atlaisvinti patalpas, tačiau nenurodė priežasties, kodėl sutartis nutraukiama jai dar nesibaigus. Nuomos sutarties nutraukti nesutikome, nes patirtume didelių finansinių nuostolių, taip pat reikėtų atleisti vaistinės darbuotojus“, – „Sekundei“ komentavo vaistinių tinklo atstovė.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų