Policijos pareigūnų glėbyje – beglobiai šunys (fotogalerija)

Policijos pareigūnų glėbyje – beglobiai šunys (fotogalerija)

Beglobiai šunys – policijos pareigūnų glėbyje. Tokią fotosesiją surengusi gyvūnų prieglauda „Mažas draugas“ ir fotografas Audrius Vizbaras sulaukė didžiulio palaikymo socialiniuose tinkluose.

„Į šiuos tris žodžius telpa labai daug. GINTI tą, kuris negali apsiginti pats, SAUGOTI tuos, kurių jau niekas nebesaugo, PADĖTI tiems, kuriems sunku.  Ir nesvarbu, kas tai būtų,- žmogus ar tiesiog niekam nebereikalingas keturkojis. Taip ir gimė dar viena idėja“, – apie mielą fotosesiją pasakoja prieglaudos savanorė Giedrė.

Anot jos, policija idėją nusifotografuoti su šeimininkų atstumtais šunimis priėmė itin geranoriškai. Šįkart fotosesijoje sudalyvavo keliolika Biržų policijos komisariato uniformuotų pareigūnų.

„Mūsų prieglauda veikia Panevėžio, Pasvalio ir Biržų rajonuose. Kadangi mūsų šuneliai jau fotografavosi su Panevėžio ugniagesiais, šįkart nusprendėme įsiamžinti su biržiečiais policijos pareigūnais“, – pasakojo Giedrė.

Savanorė šypsosi, jog fotosesija paliko ne tik jautrių nuotraukų, bet ir ilgam išliekančių įspūdžių. Viena intensyviai sportuojanti policijos pareigūnė su savo fotosesijos partneriu šuneliu dėl gerų kadrų nubėgo kone 10 kilometrų aplink Biržus.

Nuotraukos „Gauruoti portretai“ (A. Vizbaro nuotr.)

Galerija

 

 

Komentarai

  • Labai graži fotosesija ir superinė idėja!!!

  • DAR IR ZMOGUS RUPI? NEJAUGI? NE VISI ZMONES YRA ZMONES. VIRTUALU PATRULI TUOJ UZPULS, IS KARTO BUS APIE TAI STRAIPSNIS. UZ GYNYBA VIRTUALUS PATRULIS “ATSIDEKOS“.

  • Manau, kad po šio straipsnio, kai kuriems begliobiukams ir nauji namai atsiras. Šaunus pareigūnai. O dar manau galima tokį kalendorių išleisti, mielai įsigyčiau, o lėšos tegul gyvūnų namams atitektų.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų