P. Židonio nuotr.

Policijos įkurtuvės tolsta

Policijos įkurtuvės tolsta

Beržų gatvėje jau pastatytas ir statybos inspekcijai įvertinti atiduotas šiuolaikiškas policijos pastatas kelis mėnesius dar pabus tuščias.

Įkurtuvės, kurių anksčiau tikėtasi vasaros pabaigoje, dabar žadamos nebent vėlyvą rudenį, o gal ir žiemą. Priežastis – į šį didelį, aštrių liežuvių „Pentagonu“ spėtą praminti pastatą pareigūnai negalės keltis, kol jų darbo vietose nebus baldų.

Praėjusių metų gegužę pradėtos Panevėžio vyriausiojo policijos komisariato statybos baigtos per penkiolika mėnesių.

„Mums pasisekė, kad policijos pastatą statė privati bendrovė, iš kurios valstybė jį išpirks per dvylika metų. Jei būtų statyta valstybės lėšomis vykdant viešuosius pirkimus, gali būti, kad statybos iki šiol nebūtų pradėtos, o jau baigtos – tai tikrai“, – sako Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas.

Viršininko tikinimu, nei pandemija, nei Rusijos pradėtas karas Ukrainoje statybų neužvilkino ir nepabrangino – jos kainavo tiek, kiek numatyta sutartyje. Nors už kiek lėšų pastatytas 9 200 kvadratinių metrų komisariatas, neatskleidžiama – tai, pasak R. Bobino, komercinė paslaptis.

Kuriose pastato vietose ir kuriuose aukštuose bus konkrečios policijos tarnybos, taip pat nesakoma. Pats R. Bobinas įsikurs kabinete viršutiniame, trečiame, aukšte, kuris bus pasiekiamas liftais.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 31 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • jei tokios paslaptys, tai kam tas užrašas ant sienos ir langai sudeti, dar pamatys kas kai nosi krapšto, ir i baldus lipdo,

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų