P. Židonio nuotr.

Policija žada „netikėtus patikrinimus“ įmonėse

Policija žada „netikėtus patikrinimus“ įmonėse

Daugėjant COVID-19 susirgimų įmonėse, policija ketina šią savaitę joms skirti daugiau dėmesio ir žada „netikėtus patikrinimus“.

„Daugiau atkreipsime dėmesio į įmones (…) Gaunant savalaikę informaciją apie konkrečias įmones, ar tai vieni, ar kartu su kitomis institucijomis atliksime tokių įmonių netikėtus patikrinimus“, – žurnalistams pirmadienį sakė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, praėjusią parą naujų susirgimų COVID-19 nustatyta verpalų ir audinių gamybos įmonėje Biržuose, metalo apdirbimo įmonėje Kretingoje.

Savaitgalį pranešta apie naujus protrūkius statybų įmonėje Klaipėdoje, žuvies perdirbimo įmonėje Tauragės rajone, taip pat siuvimo įmonėje Alytuje.

Atvejų praėjusią savaitę fiksuota ir Klaipėdos laivų remonto įmonėje, Gargždų, Marijampolės statybų įmonėse, baldų gamybos įmonėse Kaune ir Visagine, automobilių remonto įmonėje Panevėžyje, siuvimo įmonėje radviliškio rajone, elektros instaliacijos darbų įmonėje Vilniuje.

Nuo pandemijos pradžios Lietuvoje COVID-19 susirgo 187 tūkst. 39 žmonės, 138 tūkst. 207 asmenys pasveiko, 43 tūkst. 506 – tebeserga.

Nuo koronaviruso šalyje iš viso mirė 2955 žmonės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Na kai atidarys nemaisto parduotuves. Idomu ar bus nors vienas užsikretimas nemaisto parduotuvese. Maisto parduotuvese visos kasininkes seniai turejo buti kritusios nuo covido. O vis matosi tos pacios. O lakomumas dešimtimis kartu didesnis. Idomu kokiai durnio galvai užkliuvo uždraust nemaisto parduotuves su jų mažu lankytoju skaičiumi. Aiškiai ne i tema buvo uždraudimas jų veiklai. Uždakytas kažkieno. Kaip tadŠvabas kalbejo. Karantininiais ribojimais bus sunaikintas smulkus ir vidutinis verslas…. tai va kokia karantinų paskirtis. Tam ir išrado šita epidemija. Bankrotinti ,uždraust savarankiškas veiklas. Naikinti.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų