Policija surado laiptinėje palikto naujagimio motiną (papildyta)

Policija surado laiptinėje palikto naujagimio motiną (papildyta)

Panevėžio policija surado moterį, palikusią ką tik gimusį naujagimį daugiabučio laiptinėje.

Kaip praneša policija, dėka visuomenės ir policijos intensyvių veiksmų, moters tapatybė nustatyta. Tai Panevėžio miesto gyventoja, gimusi 1988 m. Moteris perduota medikams apžiūrai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Šiuo metu vertinama psichologinė ir fizinė įtariamosios būklė, vėliau vyks jos apklausa. Moteris gyvena mieste, turi darbą. Jos šeimyninė padėtis neatskleidžiama. Motinai pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 158 straipsnio – dėl vaiko palikimo“, – teigė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistas Tadas Martinaitis.

Berniuką, susuptą į pledą, vieno Vilties gatvės daugiabučio laiptinės antrame aukšte pirmadienį, apie 6.38 val., rado vietinis gyventojas.

Šokiruoti žmonės paskambino Bendrajam pagalbos centrui. Mažylis skubiai išvežtas į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Vaikelis galėjo būti tą pačią parą pagimdytas.

„Perėmus naujagimį nuo jo alkoholio dvokas nesklido, jautėsi tik nešvaros kvapas. Dabar atliekami būtiniausi, o paskui bus daromi galvos, vidaus organų tyrimai. Nežinome apie jo galimas ligas, todėl ir aiškinamės. Išorinių sužalojimų ant kūdikio kūnelio nesimatė“, – kalbėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovas spaudai Vytautas Riaubiškis.

Pasak ligoninės atstovo, vaikelis gimė mažo svorio, jis dabar nuolat prižiūrimas Akušerijos-ginekologijos skyriuje. Iš pradžių naujagimiui teko ilgai taikyti šildymo procedūras – pamestinuko kūno temperatūra buvo nukritusi iki kritinės ribos ir normalios lygį pasiekė per pusdienį.
Vaiko būklė stabili.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų