G. Kartano nuotr.

Policija ieško miške pasiklydusios senolės

Policija ieško miške pasiklydusios senolės

Policijos ir savanorių pajėgos šukuoja Žaliąją girią, ieškodami prieš keletą dienų uogauti išvažiavusios ir pasiklydusios 86-erių senolės.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, senolės artimieji pagalbos į pareigūnus kreipėsi antradienį.

Garbaus amžiaus panevėžietė tądien išvažiavo į Žaliąją girią rinkti bruknių. Policijos žiniomis, močiutė išlipo kelio Panevėžys-Vabalninkas 9-ajame kilometre.

Uogautojai ilgai negrįžtant, susirūpinę artimieji puolė jai skambinti. Atsiliepusi močiutė pasiguodė, jog pasiklydo. Artimieji iš karto pranešė policijai, į mišką skubiai išsiųstos pareigūnų pajėgos, ieškoti senolės išvyko ir kinologas su šunimi.

Tačiau paieškos buvo bevaisės.

„Močiutės buvo ieškoma ir naktį, policijos pareigūnai važinėjo po mišką netgi su sirenomis, telefonu palaikė ryšį su močiute, bet, deja, paieškos nebuvo sėkmingos ir močiutė iki šiol nerasta“, – pasakojo T. Martinaitis.

Trečiadienį paryčiais su pasiklydusiąją jau nebebuvo galima susisiekti – mobilusis ryšys nebeveikė.

Senolės paieška toliau tęsiama.

„Kaip visada, į paieškas įtraukti ir savanoriai, ir kariškiai“, – teigė T. Martinaitis.

G. Kartano nuotr.

Galerija

Komentarai

  • Mano mamai 83, draugėms plius minus trys metai. Va dabar ruošiasi eiti kavos ir aptarti šeštadienio dalyvavimo pėsčiųjų žygyje- 13 km. Pavadintumėt į akis senole- mažai nepasirodytų! Pasiųstų taip, kad …

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų