Policija ieško dingusio be žinios

Policija ieško dingusio be žinios

2020-08-04 apie 6.50 val. Panevėžyje, Rasos g., iš namų išėjo Justinas Pakėnas (gim. 1989 m.) ir dingo be žinios.

J. Pakėnas apie 187 cm. ūgio, stambaus kūno sudėjimo, akys mėlynos, plaukai rudi pražilę ties smilkiniais, su akiniais. Apsirengiąs smėlio spalvos medžiaginius bridžus, vyriškus marškinėlius trumpomis rankovėmis, avėjo smėlio spalvos vyriškas basutes.

Asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos apie J. Pakėno buvimo vietą, prašome pranešti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriaus tyrėjai Danguolei Šermukšnienei telefonu 8 684 53 643 arba el. p danguole.sermuksniene@policija.lt

Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovo ryšiams su visuomene Vytauto Riaubiškio teigimu, 31-erių vyro, operacinės skyriaus pagalbinio darbuotojo, pasigesta antradienio rytą. Nesulaukę jo darbe, kolegos paskambino jo tėvui. Šis patikino, kad sūnus apie 6.50 val, iš namų išėjo į darbą. „Ieškojome visais įmanomais būdais, visais galimais kanalais, ne kartą vis skambindavome tėvui, bet – jokių žinių. Kreipėmės pagalbos į policiją. Visiems labai neramu“, – pasakojo V. Riaubiškis. Panevėžio apskrities VPK pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų