Policija gavo 59 pranešimus dėl galimų rinkimų pažeidimų

Policija gavo 59 pranešimus dėl galimų rinkimų pažeidimų

Balsavimas prezidento rinkimuose ir referendumuose vyko ramiai, ikiteisminių tyrimų dėl galimų pažeidimų nepradėta, pranešė Policijos departamentas.

Iš viso policija dėl galimų rinkimų tvarkos pažeidimų nuo gegužės 6 dienos iki gegužės 12 dienos gavo 59 pranešimus. Anksčiau skelbta, kad 18 pranešimų gauta dėl galimų pažeidimų išankstinio balsavimo metu.

Daugiausia pranešimų apie galimus pažeidimus gavo Vilniaus ir Kauno apskričių vyriausieji policijos komisariatai – atitinkamai 25 ir 10 pranešimų.

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo 6 pranešimus, kitų apskričių komisariatai – mažiau kaip po 5 pranešimus.

Vilniaus ir Šiaulių apskričių policija surašė po vieną Administracinių nusižengimo kodekso protokolą dėl alkoholinių gėrimų gėrimas arba neblaivaus asmens pasirodymo viešosiose vietose.

Policija skelbė, kad daugiausiai pranešimų gauta dėl neleistinos agitacijos, galimų papirkimų, įtartinų asmenų ar automobilių prie rinkiminių apylinkių, viešosios tvarkos pažeidimų.

Pirmajame prezidento rinkimų ture dalyvavo 56,85 proc. turinčiųjų teisę balsuoti. Rinkėjų sąraše yra 2 mln. 472 tūkst. 405 piliečiai.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų