P. Židonio nuotr.

Pokyčiai mieste keičia ir autobusų reisus

Pokyčiai mieste keičia ir autobusų reisus

Panevėžio policijai įsikūrus naujame pastate Beržų gatvėje, miesto Savivaldybė spręs ir dėl papildomų autobusų reisų į šią miesto dalį.

Netrukus turėtų išsipildyti ir Pažagienių gyventojų svajonė patogiai Panevėžį pasiekti 16-uoju autobusu, iki miesto neklampojant per laukus.

Panevėžio policijai persikrausčius į Beržų gatvę, Savivaldybė jau sulaukė prašymo čia kursuojančiam 13 maršruto autobusui pridėti dar vieną reisą anksti ryte.

Visą straipsnį skaitykite sausio 18 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Autobusų grafikas neseniai keistas, nežiūrit į tai, kad dirbantys galinę stotelę pasiekia vėluodami į darbą jau po 8 val. nes autobusai ir vėluoja ir dar paeit iki darbo reikia, arba 13 autobusas po darbo, jau 17 val. būna Beržų g. sustojime. Kasdien reikia iš darbo išeiti anksčiau. Kam reikėjo vėlint rytą, o ankstint vakare? Ir dar klausimas, kokiu tikslu autobusų numeriai pakeisti į juodame fone blyškiai geltonus skaičius? Specialiai, kad nesimatytų? niekas tenjų neapšviečia, kaip kuris vairuotojas susigalvoja, taip ir važinėja- vieni kokia spingsulytę pasistato, kiti ne. Galvės vos apšviestos. Nematai koks atvažiavo. Ir kas per mada pusę autobuso visai neapšviesti. Vilniuje šviečia nuo tolo. Pas mus autobusai mieste kaip vaiduokliai, tamsūs, numerių nesimato. Pasijunti kaip kokiam kaime.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų