P. Židonio nuotr.

Poilsiavietei ieško turtingo pirkėjo

Poilsiavietei ieško turtingo pirkėjo

Didžiausią Panevėžio rajone šalia Berčiūnų įkurtą kaimo turizmo objektą Smiltynės sodybą parduodantis savininkas teigia norintis pasitikrinti, kiek vertas ir kiek perspektyvus toks poilsio centras Aukštaitijos sostinės pašonėje.

Visgi kaimo turizmą Panevėžio rajone plėtojantys verslininkai pripažįsta: kad šiame krašte sodybos pritrauktų klientų, o šeimininkams neštų pelno, reikia begalinio išradingumo ir vis naujų pramogų pasiūlos. Šiandienos poilsiautojams toli gražu nebepakanka skanių, sočių valgių ir gamtos.

Už kelių kilometrų nuo Panevėžio esanti Smiltynės sodyba bene labiausiai išgarsėjo, kai daugiau nei prieš dešimtmetį Aukštaitijos sostinėje vyko Europos krepšinio čempionato kovos.

Nors įprasta, kad per tokius čempionatus krepšinio žvaigždės apgyvendinamos viešbučiuose, Lietuvos rinktinės vyrams buvo parinkta kaimo turizmo sodyba.

Tąkart visa Lietuva sužinojo ne tik apie galimybę ramiai pailsėti šalia Panevėžio, ramioje aplinkoje ant upės kranto, bet ir specifinį tokio poilsio prieskonį – nuo netoliese veikiančios miesto nuotekų valyklos vakarais atsklindantį dvoką.

„Sąlygos visur yra panašios: lova, televizorius. Tik lietuviškas kvapas ateina vakarais. Langą atsidarius daug nepakvėpuosi – kvepia lietuviškai, namuose žaidžiam“, – tąkart ironizavo tuometis Lietuvos rinktinės įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius.

Dabar, po Panevėžiui dideliu įvykiu tapusio Europos krepšinio čempionato prabėgus 13-ai metų, 3 ha užimančią Smiltynės sodybą bandoma parduoti už 2 mln. eurų.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 11 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų