P. Židonio nuotr.

Po žinios apie mirtį dvigubas šokas

Po žinios apie mirtį dvigubas šokas

Žinia apie mirtį visada sukelia šoką, bet tokios naujienos apie savo brolį iš Respublikinės Panevėžio ligoninės sulaukusi šiaulietė tiesiog neteko amo.

Ji apie netektį sužinojo tik po dviejų parų, kai pati paskambino pasiteirauti dėl sunkios būklės brolio sveikatos.

Erkinis encefalitas – dėl tokios diagnozės Kupiškio rajono gyventojas Valdas Sutkevičius birželio 8-ąją pateko į Panevėžio ligoninę. 48-erių vyras, dirbęs miške, dar prieš ligą juokaudavo, kad jis erkes vilioja iš toli – grįžęs iš darbo dažnai ant kūno rasdavo ne vieną tokį gyvį. Tačiau skiepytis Valdas nuo erkinio encefalito taip ir nerasdavo laiko, o vieną rytą pasijuto itin prastai. Pabudęs ėmė nejausti pėdų, šeima jam iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Vyras buvo paguldytas į Respublikinę Panevėžio ligoninę.

Pasak artimųjų, iš pradžių ligoniui lyg ir įtartas insultas, bet paralyžius po truputį plėtėsi, galop V. Sutkevičius jau sunkiai galėjo telefonu paskambinti namo, ėmė nejausti rankų.

Paaiškėjo, kad vyrui – erkinis encefalitas, o po kelių dienų jį ištiko koma.

„Buvo karantinas, ligonių lankyti neleido, tad tik telefonu pavykdavo šiek tiek sužinoti apie brolio būklę. Kaip supratome iš medikų, jis paniro į komą, buvo prijungtas prie medicinos aparatų. Bet kokiame skyriuje guli, kas jį gydo, kas slaugo, taip ir neišsiaiškinome – telefoną tarpusavyje vieni kitiems nuolat perdavinėdavę gydytojai ir slaugės kalbėdavo labai nekonkrečiai“, – pasakojo Šiauliuose gyvenanti V. Sutkevičiaus sesuo Danutė Šimaitienė.

Visą straipsnį skaitykite liepos 2 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

 • Labai gaila, kad sekundės žurnalistai yra teisiniai beraščiai,kurie net nesupranta, kad informacija teikiama teisėtiems paciento atstovams- sutuoktinei ir ar vaikams, o ne seseriai. O jeiu sesuo nebendrauja su brolio giminėmis, tai jau daug ką pasako apie seserį

  • Brolis viengungis…

   • Aha su 4 vaikas ir bobike

 • O atspekit is triju kartu, kodel karantino metu gerokai padidejo mirtingumas salyje?

  • Kokioje šalyje tas mirtingumas padidėjo??? Mažiau reik klausyt koncervatnikų ir Sekundės propogandos…

 • Panašu, kad Sekundė jau visai nebemoka rašyti. Per žinias giminės aiškiai papasakojo kas ir kaip- nuo ko ir kada pasimirė vargšas žmogelis, o daktarė aiškiai pasakė, jog nuo erkinio encefalito gydymo nėra, tik skiepai, ant kurių žmogelis neturėjo pinigų. Užuojauta šeimai, bet žurnaliūgom turėtų būti gėda dėl savo paistalynių ir sliekų ieškojimo ant asfalto.

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų