Po žeme ir be elektros

Po žeme ir be elektros

 

Tebūnie šviesa – šių žodžių iš valstybės valdomos įmonės „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) dar nuo vasaros lyg išganymo laukia jaunas verslininkas, kalvis Simas Misevičius. Žaliojoje girioje sovietmečiu buvusiame atsarginiame kariuomenės vadovybės štabe panevėžietis pradėjo rengti pramogų parką su siaubo kambariais, šalia ketina statyti kavinę, tik bėda, kad elektros atvedimo rūpesčiai pasirodė esantys kur kas baisesni už verslininko sumanytas šiurpą keliančias paslaugas.

Naują pramogų vietą S. Misevičius atidarė pernai per patį Heloviną. Žaliosios girios pakraštyje 1977 metais 1,5 m po žeme statytoje slėptuvėje įrengtose patalpose apstu mirtimi ir baime dvelkiančių dekoracijų: krauju nutaškyta operacinė, nužudytų žmonių miegamasis, mirusios nuotakos vestuvinis guolis ir taip toliau. Pojūčius sustiprina seni daiktai, kraupi muzika, specialūs efektai ir tamsa.

„Pasitaiko, kad reikia įjungti šviesą ir vesti žmogų lauk“, – juokiasi 400 kv. m patalpų šeimininkas.

Tačiau būtent šviesa ir yra didžiausia šio verslininko problema. Pirmą tokį bunkerį, kaip pats teigia, Lietuvoje įkūrusiam panevėžiečiui toliau plėtoti verslą trukdo šiame civilizacijos amžiuje sunkiai suvokiama problema…

Visą straipsnį skaitykite vasario 11 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Kurie slapstosi sviesa uzsigesine? Daug slepti turi….

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų