M. GARUCKO nuotr.

Po sprogusio garažo nuolaužomis – jauno vyro kūnas

Po sprogusio garažo nuolaužomis – jauno vyro kūnas

Ketvirtadienio vakarą, apie 21.24 val. Panevėžį sudrebinusio galingo sprogimo banga nuo žemės paviršiaus nušlavė ne tik keletą garažų, bet ir nusinešė 38-erių panevėžiečio gyvybę.

Apie galingą sprogimą Ateities gatvės garažų masyve ketvirtadienio vakarą pranešė netoli šios vietos gyvenantis vyras. Išgirdęs netoliese nugriaudėjusį didelį sprogimą ir priėjęs prie naudojamų garažų, esančių Ateities g., garažų kooperatyve pastebėjo išgriuvusias garažų sienas ir duris. Taip pat apgadinti aplinkiniai garažai.

Į įvykio vietą išskubėjo visos specialiosios tarnybos, atvyko net Aro išminuotojai. Apžiūrėję įvykio vietą sprogmenų likučių jie neaptiko. Viena iš tikėtinų versijų, kad galingą sprogimą galėjo sukelti suvirinimo darbams naudojamo deguonies baliono sprogimas. Apie tai, kad viename šių garažų buvo atliekami suvirinimo darbai, patvirtino ir aplinkinių namų gyventojai. Jauno vyro kūnas nutrauktomis galūnėmis buvo rastas po nuolaužomis.

Ugniagesiai gelbėtojai garažų masyve dirbo visą naktį, buvo tvarkomos išverstos sienos ir nuolaužos, baiminantis, kad sprogimo bangos išdraskytos konstrukcijos nesugriūtų. Kam priklauso sugriauti garažai, dar nustatinėjama.

Galerija

Komentarai

  • Labai baisu

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų