Po radinio kišenėje – narkotikų „sandėlis“ namuose

Po radinio kišenėje – narkotikų „sandėlis“ namuose

Policijos pareigūnai šeštadienį Panevėžyje sulaikė keturis įtariamuosius neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Tačiau netrukus vieną atvejį teko perkvalifikuoti į galimai sunkesnį nusikaltimą – neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

Vakar 21.55 val. Beržų gatvėje patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“, vairuojamas 2000 metais gimusio panevėžiečio. Atliekant vyro dalinę apžiūrą, rastas skaidrus plastikinis užspaudžiamas maišelis su 21 folijos paketu. Juose – galimai augalinės kilmės narkotinės ir psichotropinės medžiagos. Dar 19-metis turėjo gelsvos spalvos plastikinį užspaudžiamą paketą su 2 mėlynos spalvos tabletėmis – galimai taip pat narkotinė medžiaga.

Atliekant kartu automobiliu važiavusio metais jaunesnio panevėžiečio dalinę apžiūrą, rastas violetinės spalvos plastikinis maišelis, o jame – 5 folijos paketai su galimai augalinės kilmės narkotinės ir psichotropinės medžiagos.

Netrukus, 22.10 val. jau Danutės gatvėje atliekant dalinę 18-mečio apžiūrą, striukės kišenėje rastas plastikinis užspaudžiamas paketas su galimai narkotinė medžiaga. Šalia ant grindinio gulėjo numesti 4 folijos paketai.

Patikrinus jaunuolio būstą Danutės gatvėje, kambaryje, kur jis gyvena kartu su metais vyresniu vyru, ant stalo rastos galimai narkotinės medžiagos, 3 plastikiniai maišeliai – viso su 16 mėlynos spalvos tablečių, 5 folijos paketai ir vienas plastikinis maišelis, kuriuose supakuota galimai augalinės kilmės narkotinė medžiaga.

Visi įtariamieji buvo sulaikyti.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų