T. Markelevičiaus nuotr.

Po Panevėžį važinėjęsis girtas moldavas kelionę baigė areštinėje

Po Panevėžį važinėjęsis girtas moldavas kelionę baigė areštinėje

Naktį degalinėje sustojęs girtutėlis moldavas nenumatė, kad net tokiu paros metu gali būti pastebėtas pareigūnų ir turėti didelių nemalonumų.

Beržų g. esančioje degalinėje į „Nissan“ automobilį prie vairo sėdusį apsvaigusį vyrą pastebėjo ne tarnybos metu čia užsukęs policijos pareigūnas. Jis tuojau iškvietė patruliuojančius kolegas ir šie netrukus prie degalinės sustabdė įtartiną automobilį.

Paaiškėjo, kad prie jo vairo sėdęs moldavas gerokai įkaušęs. Jam nustatytas 1,58 prom. girtumas. Su tokios būsenos vairuotoju nebijojo kartu važinėtis ir žmona.

Moldavas sulaikytas ir išvežtas į areštinę. Jo Lietuvoje dar laukia baudžiamoji byla.

Užsienietis neteko ir savojo „Nissan“. Šis nuvarytas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę. Gali būti, kad vairuotojas juo į tėvynę nebegrįš – girtam vairavusiam moldavui gresia turto, tai yra automobilio, konfiskavimas.

Komentarai

  • Suabejojau mūsų pareigūnų teisingumu.Kadangi pagautiems lietuviams ir su daugiau promilių automobilis neatimamas.O čia vis tik svečias.Gal jų krašte kitokios „tradicijos“. Gal užtektų solidesnės baudos,o automobilis vis tik šeimos turtas.Jei ne iš visų lietuvių/ypač iš turtingų/ neatimami-gal ir svečiui palikime.

    • Konfiskuoti ar ne automobilį spęs teismas, o ne pareigūnai.

  • Spręs.

  • VISIEM GIRTIEM REIKETU ATIMT AUTOMOBILIUS ,UZDET BAUDA 5000 IR ATIMT TEISES METAMS .BUTU TVARKA BIJOTU BESEST UZ VAIRO ISGERE.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų