D. Labutis (ELTA) nuotr.

Po M. Drobiazko ir P. Vanago pasirodymo Sočyje šaukiama Valstybės apdovanojimų taryba

Po M. Drobiazko ir P. Vanago pasirodymo Sočyje šaukiama Valstybės apdovanojimų taryba

Lietuvos šokių ant ledo porai Margaritai Drobiazko ir Povilui Vanagui antradienį pasirodžius Rusijos prezidento atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmonos Tatjanos Navkos organizuojamame renginyje, trečiadienį šaukiama Valstybės apdovanojimų taryba. Taryba spręs dėl valstybės apdovanojimų čiuožėjams atšaukimo.

Prezidento patarėjas Ridas Jasiulionis Eltą informavo, kad trečiadienį renkasi Valstybės apdovanojimų taryba, kuri šalies vadovui Gitanui Nausėdai turėtų pateikti savo išvadą dėl valstybinių apdovanojimų, suteiktų M. Drobiazko ir P. Vanagui. Šį tarybos posėdį inicijuoja Prezidentūra.vanagas

M. Drobiazko ir P. Vanagui 2000 metais yra įteikti Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiai.

ELTA primena, kad antradienį šokių ant ledo pora M. Drobiazko ir P. Vanagas pasirodė Rusijos prezidento atstovo spaudai D. Peskovo žmonos T. Navkos Sočyje rengiamame ledo šou. Sužinojus apie šiuos ketinimus, viešojoje erdvėje iškilo siūlymas spręsti dėl Lietuvos pilietybės M. Drobiazko atėmimo.

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras sako, kad Lietuvos pilietybė M. Drobiazko buvo suteikta kaip dovana, o ją, pažymi politikas, galima atsiimti. Ypač, akcentuoja S. Šedbaras, jei Lietuvos pilietybę gavusio asmens veiksmai niekaip nedera su šaliai ypač svarbiais principais.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų