Po egzotiškos kelionės pasijuto medžiojami

Po egzotiškos kelionės pasijuto medžiojami

„Jaučiamės medžiojami, raupsuotieji, kuriuos reikia naikinti. Kai skaitai komentarus, kad geriau jie ten būtų nudvėsę, nei čia grįžę, darosi baisu. Girdėjau netgi siūlymų prie vienos parduotuvės degti žvakutes ir nešti vainikus“, – prasitaria panevėžiečių delegacijos, grįžusios iš Pietų Afrikos Respublikos, atstovas.

Nuo pirmadienio namuose užsidaręs panevėžietis, kurio vardo ir pavardės negalima viešinti dėl asmens duomenų apsaugos įstatymo, komandiruotėje gyveno viename viešbučio kambaryje su šiuo metu Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gydomu pacientu.

Nors pastarajam nustatytas koronavirusas, kartu su juo vykusieji dėl pavojingos infekcijos netirti.

Susirgusiojo kolega tvirtina, jog nė vienas iš delegacijos narių nesiskundžia sveikata. Jis pats fiziškai jaučiasi irgi gerai. Pasak vyro, daug prastesnė psichologinė būsena, kai tenka atlaikyti socialiniuose tinkluose pasipylusį perdėm negatyvių komentarų srautą.

„Socialinių tinklų lankytojai visokiais būdais bandė identifikuoti ir viešinti delegacijos narius, traukė nuotraukas, skleidė nebūtus dalykus. Netgi kolegą, kuris guli ligoninėje sunkios būkles, neva antradienį kažkas matė parduotuvėse, įmonėse, bet būtinai iš tų pačių vykusių verslininkų sąrašo. Kažkodėl iš didžiulio būrio žmonių vieninteliai esame niekšai, atvežę užkratą. Nesvarbu, kad kiti laksto po parduotuves, po parkus ir žymiai mažiau saugosi, nei mes neišeidami iš namų“, – kokios reakcijos sulaukė grįžusieji iš PAR, pasakoja pašnekovas.

Vyro teigimu, visi komentarai, delegacijos narių nuomone, kurstantys neapykantą ir keliantys paniką visuomenėje, yra išsaugomi. Jie gali būtų panaudoti teisme.

„Planuojame gintis teisinėmis priemonėmis. Konsultuojamės, renkame medžiagą. Bandymas patiems viešai pasiteisinti prilygsta žibalo kliustelėjimui į ugnį – tų baisių komentarų pasipila dar daugiau“, – sako panevėžietis.

Visą straipsnį skaitykite kovo 21-os dienos (šeštadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Telydi sveikata grįžusius ir jų šeimas: mažus vaikus, pagyvenusius tėvus, … aplinkinius panevėžiečius. Požiūris į sudarytą situaciją dabar ne esmė, ji slypi daug giliau ir svarbiau. Laikas tiksi ir tebus palankus Visiems……..

    • išimtinai daug ir ilgai veikta siekiant kriminalizuoti miesto verslininkus
      sakykime, kad iš nesuvokimo ir ne visai tyčia sakykime

  • kokie vargseliai

  • Visi atvykusieji is koronos saliu iskart turejo buti izoliuoti kalejimo tipo karantinuose. Vos isisiautejo dar tik Kinijoje valdzia turejo imtis negailestingu priemoniu. Kalinius visus paleisti lyhtinai, taip atlaisvint vieta atvykusiem koronos atnesejams. Uzsienieciu iskart neileisti nei vieno. Prie sienu pastztyt kariuomene , kad niekas neprasmuktu per siena nelegaliai o praleidimo punktuose iskart visus atvykusius pakuoti. Dabar jau atejo koronos pasaulis. Visos salys i kiekviena atvykusi ziures kaip i galimai zudika.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų