P. Židonio nuotr.

Po čiuožyklos gatvėse – lūžiai ir mėlynės

Po čiuožyklos gatvėse – lūžiai ir mėlynės

Ne vienas panevėžietis pastarosiomis dienomis slidžiuose kiemuose ir šaligatviuose užsidirbo traumų ir skausmingų mėlynių.

Miesto gatves valanti įmonė teisinasi prižiūrinti Savivaldybės jai nurodytus plotus, o daugiabučių, parduotuvių teritorijas vaduoti iš ledo gniaužtų – ne jų atsakomybė. Tačiau ir miesto Savivaldybės teritorijos toli gražu ne visos pastoviai prižiūrimos.

Slidžios gatvės ir šaligatviai dar pridėjo darbo medikams. Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties direktorės Rūtos Ramoškienės teigimu, nuo penktadienio iki antradienio ryto dėl traumų gauti net 34 pranešimai. Traumos, dėl kurių kviesta greitoji pagalba, labai įvairios: sužalota ranka, koja, kažkas prasikirto ar susitrenkė galvą, pargriuvę nelaimėliai skundėsi ir skaudančiais šonkauliais.

„Kai buvo tik sniegas, tikrai tiek traumų neturėjome. Kai atleido šaltis, prilijo, pašalo, tada ir pasipylė. Patys matote, kokie slidūs šaligatviai. Ten, kur nuolat valoma, dar nieko, bet pabandykite paeiti atokesnėmis gatvelėmis, daugiabučių kiemais“, – kalbėjo R. Ramoškienė.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 15 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • valancios imones atsakomybe-gauti atlyginimus uz nevalytus saligatvius. O sulauzytu zmoniu atsakomybe-sumoketi mokescius

    • Atsakyti
    • Nulaizykit šaligatvį kad ponai makaules ne pramuštu paslyde

      • Atsakyti
  • kažkodėl dieną nepamatysi jokio šaligatvių valytojo, juk darbo diena 8 val.traktoriukas nuvalo šaligatvius,sustumia prie gatvės ir eik kaip nori per gatvę. juk turėtų valytojai aptvarkyt, kur traktorius negali. Atrodo paprasta ir suprantama, bet kažkodėl nedaeina, siaubas, kaip nėra smegenų.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų