Audrius atviras: sunkioje išbandymų kovoje jam labai padėjo artimųjų palaikymas – ypač žmonos, kurią švelniai vadina Aušryte. ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Po angelo sparnu sutilpo ir juodžiausios dramos

Po angelo sparnu sutilpo ir juodžiausios dramos

Pagal išsilavinimą režisierių, pagal užsiėmimą – sendaikčių pardavėją, „Sekundės“ penktadienio skilties „Nieko tokio“ autorių Audrių Skačkauską pagrįstai galima vadinti garsiausiu Panevėžio influenceriu – nuomonės formuotoju.

Tik kitaip nei daugelis jų, Audrius sekėjams dovanoja geras emocijas. Panevėžietis atvirai dalijasi ne tik kasdienybės perliukais, bet ir skaudžiais išgyvenimais kovojant su onkologine liga, ilgus metus trukusiais mūšiais su priklausomybe nuo alkoholio. Net į juodžiausias audras A. Skačkauskas žvelgia su humoru, pagardindamas pasakojimus saviironijos prieskoniais. Dar spaustuvės dažais kvepianti pirmoji jo knyga „Neleisk angelui nukristi nuo peties“ – savotiškas padrąsinimas visiems, besigrumiantiems su liga ar vidiniais slogučiais.

Puikiai plunksną valdantis A. Skačkauskas šypsosi, kad rašyti pradėjęs socialiniame tinkle, kai pavargo nuo komentaruose po straipsniais plūstančio negatyvo, drabstymosi purvais ir spjaudalų.

„Pamačiau, kad aplink ėmė burtis tik geri žmonės, ir paties nuotaika tapo geresnė.“

A. Skačkauskas

„Kurį laiką neturėjau darbo, turėjau daug laiko ir jį leisdavau interneto portaluose ginčydamasis su komentatoriais. Ilgainiui pajutau, kad ir pats tampu piktas, irzlus. Ėmiau savo profilyje rašyti lengvus teigiamus tekstus – apie katę Marusią, šuniuką, jausmus ir išgyvenimus. Pamačiau, kad aplink ėmė burtis tik geri žmonės, ir paties nuotaika tapo geresnė“, – pasakojo žinomas panevėžietis.

Pasak A. Skačkausko, socialinė erdvė turi stiprią įtaką formuojant žmonių nuomonę, todėl labai stengiasi atsakingai vertinti, kokią žinutę paleidžia į viešumą. Nors gana dažnai kyla noras paburnoti prieš valdžią, tačiau matydamas, kiek daug šiuo klausimu negatyvo ir kaip vulkanas besiveržiančių neigiamų emocijų, stengiasi susilaikyti nuo tokių proveržių.

„Kaip visuomeniškai aktyvus žmogus turiu savo nuomonę tiek apie rinkimus, tiek apie valdžią, bet nemanau, kad mano žodis galėtų turėti įtaką kažkokiems sprendimams. Gerumas daug daugiau turi įtakos. O ir žmonėms reikia daugiau pozityvo. Kartais stebiuosi, kad mano katė Marusia sulaukia daugiau patiktukų nei mano kokios nors protingos kalbos“, – šypsosi Audrius.

Visą straipsnį skaitykite kovo 21-os dienos (šeštadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • sekmes audriau, kai bus knygos prezentacija, butinai nupirksiu, sekundej tavo rasomi tekstai puikus

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų