Pirmoji Kinijos parduotuvė Lietuvoje: kas tai yra Megamesto, kaip galima laimėti „Xiaomi Roborock S7“ ir geriausi pirmutinio išpardavimo pasiūlymai už fantastiškas kainas –„Xiaomi Dreame T20“, „Xiaomi WalkingPad C1“ ir „Kugoo S1“

Pirmoji Kinijos parduotuvė Lietuvoje: kas tai yra Megamesto, kaip galima laimėti „Xiaomi Roborock S7“ ir geriausi pirmutinio išpardavimo pasiūlymai už fantastiškas kainas –„Xiaomi Dreame T20“, „Xiaomi WalkingPad C1“ ir „Kugoo S1“

Megamesto – tokia elektronikos parduotuvė, kokios Lietuvoje dar nebuvo. Tai Kinijos kapitalo e-parduotuvė, kurioje viskas pateikta lietuvių, rusų ir anglų kalbomis, prekėmis iš ES sandėlių ir žinomiausių bei pačių populiariausių kiniškų prekės ženklų produktais už tokias kainas, kokų Lietuvoje paprastai nerasite.

 

Megamesto – nauja ir būtent Baltijos šalims, tame tarpe ir Lietuvai, skirta internetinė parduotuvė, kuri ką tik pradėjo savo veiklą.

Priminsime, jo jau vyksta jų pirmasis išpardavimas, kuriame siūlo įspūdingų pasiūlymų bei prizų – galima laimėti netgi patį naujausią „Xiaomi Roborock S7“ robotą dulkių siurblį.

 

Tereikia nukeliauti į Megamesto specialiai išpardavimui parengtą oficialią svetainę čia ir atlikti elementarius veiksmus, kaip: užsiregistruoti svetainėje, užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir kt.

Svarbu yra tai, kad išpardavimas startuoja birželio 14 d. ir tęsis iki birželio 30 dienos.

Kuo ypatinga Megamesto?

Rinkoje elektroninių parduotuvių pasirinkimas yra labai platus, tad kuo Megamesto išsiskiria iš konkurentų?

Megamesto komanda išskiria tokias svarbiausias savo stiprybes:

 • Aptarnavimas lietuvių kalba. Aukščiausia aptarnavimo kultūra ir komanda pasiruošusi į visus klausimus atsakyti lietuvių, latvių bei rusų kalbomis.
 • Žinomiausi ir populiariausi prekės ženklai. Vis didėjančioje prekių pasiūloje rasime žinomiausius ir pačius populiariausius prekės ženklus, kaip: „Xiaomi“, „Roborock“, „Dreame“, „Viomi“, „KUGOO“, „Tronsmart“, „FIIDO“, „WalkingPad“, „Urevo“ ir kt. Tai geidžiamiausi Kinijos gamintojai, kurių gaminama produkcija neturi lygių pagal kainos kokybės santykį visame pasaulyje.
 • Saugus ir greitas apmokėjimas. Visiškai saugus, paprastas ir greitas apmokėjimas: per PayPal bei kreditines korteles.
 • Žaibiškas pristatymas į Lietuvą. Maksimaliai greitas užsakytų prekių pristatymas į Lietuvą vos per 3-5 darbo dienas ir tik iš Lenkijos, Vokietijos bei Čekijos sandėlių, tad jokių papildomų mokesčių.
 • Europietiška garantija. 14-os dienų pinigų grąžinimo garantija bei 2-ejų metų garantiją visoms prekėms. Jei kiltų nesklandumų su įsigyta preke, nemokamai gausite reikiamą detalę arba sugedusi prekė bus tvarkomas artimiausiuose garantinio aptarnavimo servisuose. Šiuo metu jie yra Lenkijoje bei Vokietijoje.

Į kokias prekes verta atkreipti dėmesį?

Megamesto pasiūla nuolat didėja ir kasdien prekių pasiūla bus vis platesnė. O ir dabar jau tikrai į ką pasidairyti bei išsirinkti norimą daiktą. Čia randame nuo el. dviračių ir el. paspirtukų, iki robotų, ausinių ir t.t.

„Xiaomi Dreame T20“ belaidis dulkių siurblys

 • Megamesto– 254 €
 • kuponas DREAMET20
 • Lietuvoje apie 290€

Tai yra vienas naujausių kompanijos belaidžių dulkių siurblių ir gamintojas išties pasistengė. „Dreame T20“ yra puikių specifikacijų siurblys ir dabar parduodamas už stebėtinai žemą kainą.

„Dreame T20“ Gamintojo nuotr.

Tai jau tampa kaip ir tradicija, bet ir vėl norisi kompaniją pagirti už priedų gausą.

Pakuotėje rasime praktiškai visus reikalingus priedus, su kuriais galėsime išvalyti namus, automobilio saloną ir įvairias sunkiai pasiekiamas vietas.

 

Čia yra ir motorizuota pagrindinė siurbimo galva, apie kurią kiek vėliau, bei platusis ir šėreliais dengtas reguliuojamas priedas. Pastarasis pravers valant kompiuterio klaviatūrą, susiurbiant atliekas nuo stalo, automobilio sėdynės ir pan.

 

Gamintojo nuotr.

Taip pat pakuotėje rasime ir specialiai baldams bei patalynei skirtą valyti siurbimo galvą. Tikrai geras dalykas, leisiantis susiurbti visas erkutes, dulkes ir t.t.

Yra ir prie pagrindinio vamzdžio pritvirtinamas papildomas siaurasis antgalis bei lankstusis priedas. Išvalyti įvairius kambario kampelius bus itin patogu.

Kompanija ir toliau naudoja puikiai pasiteisinusi priedų sujungimo mechanizmą.

Taip pat čia filtrai, atliekų dėžutė ir voleliai yra plaunami, kas yra labai gerai. Stipriai palengvėja siurblio priežiūra.

 

Didelis privalumas yra ir tai, kad čia turime 0,6 litrų talpos atliekų dėžutę, kuri nuimama, plaunama, o ištuštinama vos vieno mygtuko paspaudimu. Patogu ir praktiška.

Ypač gerai, kad drauge atkeliauja ir siurblio bei jo priedų laikymo stotelė. Viskas bus vienoje vietoje. Plius, čia tuo pačiu ir įkraunama baterija. Pakabinom siurblį ant šios stotelės ir baterija automatiškai įkraunama.

Gamintojo nuotr.

Gamintojas pabrėžia ir tai, kad naujasis „Dreame T20“ belaidis dulkių siurblys yra kompaktiškas, patogus laikyti ir naudotis.

Jo svoris siekia tik 1,67 kg., kas yra labai nedaug. Tokio tipo įrenginiai dažnai sveria gerokai virš 2 kg. Nors skirtumas gali pasirodyti nedidelis, bet kai su siurbliu reikia padirbėti pusvalandį ar ilgiau, tas iškart pasijaučia. Tad mažesnis svoris yra ryškus privalumas.

Kalbant apie „Dreame T20“ technines specifikacijas, tai čia tiesiog būtina išskirti keletą labai svarbių momentų.

„Dreame T20“ yra 450W elektrinės ir 150AW siurbimo galios bei 25kPa siurbimo slėgį užtikrinantis siurblys ir tai yra vieni geriausių rodiklių rinkoje, ypač už tokią kainą. Tokių parametrų yra daugiau nei pakankamai pilnai namų priežiūrai.

Gamintojo nuotr.

Ypač įdomus momentas yra su pagrindine siurbimo galva. Gamintojas tvirtina, kad čia turime V formos pagrindinį šepetį, kuris nesivelia plaukais bei šeriais, o šauniausia, kad yra įdiegti jutikliai, kurie padeda siurbliui aptikti kiliminę dangą ir automatiškai padidinti siurbimo galią. Rankinių siurblių segmente tai labai retas, novatoriškas, bet patogus sprendimas.

Tokį dalyką iki šiol naudojo geriausi robotai dulkių siurbliai, bet ir robotų rinkoje tai vis dar gana naujas sprendimas. O štai belaidžiuose siurbliuose tai išvis karščiausia rinkos naujiena.

 

Kita įdomi technologinė naujovė yra savaime išsivalantis korio tipo ciklonas. Iš viso turime 5 lygių oro filtravimą, su plaunamu HEPA filtru ir šiuo unikaliu ciklonu. Gamintojas tvirtina, kad tai leidžia sulaikyti net iki 99,97 proc. pačių smulkiausių dalelių. Be to, prieš išeidamas oras į aplinką, jis dar apkeliauja elektros variklį bei bateriją ir taip juos papildomai aušina. Protingi techniniai sprendimai.

 

Kalbant apie bateriją, tai „Dreame T20“ aprūpintas 3000 mAh talpos baterija, kurios įkrovimas trunka 4 val. Geras rodiklis ir su kiekvienu siurbliu tas įkrovimo laikas vis trumpėja.

Gamintojo nuotr.

Gamintojas tvirtina, kad čia turime 3 pagrindinius siurbimo režimus ir maksimaliu siurbimo režimu baterija ištvers 8 min., giliojo valymo 30 min., o standartiniu – net 70 min.

 

Didelius pliusas ir tas, kad čia turime nuimamą bateriją. Taip galima bus įsigyti papildomą bateriją ir darbo laiką prailginti iki 140 min. O jei kada kas nors atsitiktų pagrindinei baterijai, nereikės keisti viso siurblio – užteks tik nusipirkti naują bateriją.

 

„Xiaomi“ į belaidžių dulkių siurblių rinką šiais metais labai plačiai atnešė ir dar vieną naujovę – LCD ekranus. Ir „Dreame T20“ turi jau net spalvotą ir į prisilietimus reaguojantį LCD ekraną. Dar vienas žingsnis į priekį.  Šiame ekranėlyje matysime pasirinktą režimą, baterijos energijos likutį, būsime įspėti apie netinkamai įdėtus filtrus, kada metas juos išvalyti ir kt.

 

Smagu ir tai, kad „Dreame T20“ turime užrakto mygtuką ir taip gauname 4-ą siurbimo režimą. Šis dalykas tikrai pravers tuo atveju, kai reikės išvalyti didesnį plotą. Tiesiog beliks aktyvuoti šį užrakto mygtuką ir siurblys nuolat palaikys vieną siurbimo režimą. Nereikės nuolat laikyti nuspaudus mygtuko ir ranka taps mažiau apkrauta.

 

Kompanija taip pat akcentuoja ir įdiegtą 8-nių lygių triukšmo slopinimo technologiją bei tvirtina, kad „Dreame T20“ yra vienas tyliausių belaidžių dulkių siurblių rinkoje.

Apibendrinus galima drąsiai teigti, kad už tokią kainą „Dreame T20“ yra fantastiškai geras pasiūlymas.  Galingas, iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas ir naujausiomis technologijomis aprūpintas belaidis dulkių siurblys. Panašu, kad turime busimą hitą.

Pristatomasis „Dreame T20“ vaizdo įrašas:

Išsami ir labai įdomi apžvalga, kurios autorius teigia, kad „Dreame T20 – dar vienas Xiaomi ekosistemos šedevras“:

 

„Xiaomi WalkingPad C1“ ėjimo takelis

 • Megamesto– 242,49 €
 • kuponas MEGAMESTO3 – suteikiama 3% nuolaida.
 • Už tokią kainą Lietuvoje analogų praktiškai nėra

Norite palaikyti gerą fizinę formą? Tą puikiai galima daryti su „Xiaomi WalkingPad C1“ ėjimo takeliu tiesiog savo namuose.

Gamintojo nuotr.

Ir nesvarbu koks lauke oras, koks metų laikas ir kokie bebūtų karantino draudimai eiti į sporto klubą. Tai netgi kur kas pigesnis ir patogesnis būdas palaikyti sportinę formą, nei keliauti į sporto klubą.

Gamintojas teigia, kad naujasis ėjimo takelis yra pagamintas labai tvirtai ir iš aukščiausios kokybės medžiagų. Produktas patyrė daugybę testavimų ir kokybės kontrolės etapų, kol buvo pasiektas aukščiausius kokybės standartus atitinkantis lygis.

 

Šis šaunus prietaisas yra labai patogus naudoti. Drauge su ėjimo takeliu atkeliauja ir nuotolinio valdymo pultelis, kurio pagalba ir pasirenkamas režimas. Pastarųjų čia yra 2 ir maksimalus greitis siekia iki 6 km/h, o minimalus – 0,5 km/h. Tad juo gali eiti praktiškai bet kokio amžiaus ir fizinio pajėgumo asmenys.

 

Žinoma, gamintojas rekomenduoja šiuo ėjimo takeliu vaikščioti suaugusiesiems (14-60 metų) – juo naudotis gali neriboto ūgio žmonės, kurių masė yra iki 90 kg.

Ėjimo takelyje yra įdiegtos apsaugos sistemos, pavyzdžiui automatinis sustojimas, kai žmogus nulipa nuo takelio, jis automatiškai sustoja.

Didelis pliusas yra ir tai, kad „Xiaomi WalkingPad C1“ ėjimo takelis turi plačią ėjimo platformą – 120 x 40 cm, tad juo eiti bus tikrai patogu.

Plius, „Xiaomi WalkingPad C1“ ėjimo takelis sveria 22 kg, turi specialiai integruotus ratukus ir yra vos 11,7 cm storio, tad šį treniruokliai kuo lengviausiai galima paslėpti po lova ar sofa. Patogu ir treniruoklis neužims papildomos vietos.

„Xiaomi WalkingPad C1“ ėjimo takelis prijungiamas prie elektros tinklo, taip pat palaiko išmaniąja programėlę, kurioje matysite greitį, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą, datą, laiką.

Šaunus daiktas. Tiesiog įsijungiame mėgstamą filmą, serialą, sporto rungtynes ir tuo pačiu metu sportuojame.

Įdomi ir išsami „Xiaomi WalkingPad C1“ takelio apžvalga:

„Kugoo S1“ elektrinis paspirtukas

 • Megamesto– 252,19 €
 • kuponas MEGAMESTO3 – suteikiama 3% nuolaida.

Gamintojo nuotr.

„Kugoo S1“ pasižymi labai geru kainos ir kokybės santykiu. Dažnu atveju šį elektrinį paspirtuką pirkėjai ir apžvalgininkai lygina su trečdaliu brangesniu ir neįtikėtino populiarumo sulaukusiu „Xiaomi M365“ elektriniu paspirtuku.

Ir daugelis pripažįsta, kad „Kugoo S1“ yra fantastiškai geras pasirinkimas, ieškantiems pirmojo, kokybiško ir nebrangaus elektrinio paspirtuko.

„Kugoo S1“ aprūpintas 6 Ah talpos baterija, atsparus vandeniui (IP54) ir turi patogų LED ekraną.

Ant pačio vairo „Kugoo S1“ yra įtaisytas ekranas ir daugybė paspirtuko valdymo mygtukų. Spalvotame ekrane yra gerai matomi įvairūs parametrai: greitis, nuvažiuojamas atstumas, baterijos talpa bei įtampa, koks pasirinktas greičio režimas. Pastarųjų yra 3 pasirinkimai: 15 km/h, 25 km/h ir 30 km/h.

Taip pat yra mygtukas, kuriuo įjungiamas garsinis signalas bei galima įjungti priekyje esančius 24 LED žibintus.

 

Kai „Kugoo S1“ yra sulankstytas, jo ilgis siekia 95 cm, plotis – 15 cm., o aukštis – 30 cm. Jis tokiu kompaktišku tampa todėl, kad jo vairo rankenėlės yra nulenkiamos ir paspirtuko visa vairo konstrukcija yra nulenkiama žemyn bei pritvirtinama su užrakinimo sistema prie galinio rato sparno (purvasaugio).

Kompaktiškas paspirtukas sveria 11 kilogramų ir jį lengva neštis su savimi arba įdėti į automobilio bagažinę.

Ant galinio rato sparno yra raudonai šviečianti LED lempa. Ji įsijungia, kai pradedama stabdyti. Abu paspirtuko ratai yra kieti ir kokybiški, 8,5 colių dydžio, tad neverta nerimauti dėl nuleisto ar pažeisto rato.

Priekiniame rate yra 350W galios elektrinis variklis; priekinė šakė turi amortizatorių, kuris sugeria smūgius; stovėjimo aikštelė padengta guma, todėl ant šio paspirtuko yra stovima stabiliai.

Gamintojas teigia, kad baterijos ir stabdymo sistema yra kokybiškos, įtaisytos paspirtuko apačioje ir jos veikia tinkamai.

Tad „Kugoo S1“ yra labai kokybiškai pagamintas ir itin geromis savybėmis pasižymintis elektrinis paspirtukas.

Ir apžvalgininkas jį laiko puikiu pasirinkimu tiems, kurie ieško pirmojo elektrinio paspirtuko ir nenori išlaidauti:

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų