Už šlykščias seksualines fantazijas – kalėjimas

Už šlykščias seksualines fantazijas – kalėjimas

 

Virtuali pažintis internete jaunai merginai baigėsi seksualiniu išnaudojimu, o 24 metų vyriškiui – realia laisvės atėmimo bausme.

Panevėžio apygardos teismas biržietį S. Z. pripažino kaltu dėl prekybos žmonėmis.

Bylos duomenimis, 2020–ųjų pradžioje jauna Aukštaitijos gyventoja socialiniuose tinkluose susipažino su vaikinu. Patikli, sveikatos problemų turinti ir socialinių įgūdžių stokojanti mergina netruko įsimylėti jai dėmesį pradėjusį rodyti jaunuolį. Užsienyje uždarbiaujantis biržietis, įgavęs merginos pasitikėjimą, ėmė reikalauti, kad ši jam atsiųstų seksualinio pobūdžio nuotraukų bei vaizdo įrašų, nes kitaip su ja nutrauks ryšius.

Įkalbėjęs tai padaryti, jaunuolis žengė kitą žingsnį – internete ėmė skelbti, kad ji ieško seksualinių partnerių. Biržietį įsimylėjusi mergina sutiko susitikinėti su atsiliepusiais į skelbimus vyrais. Negana to, vaikinas pareikalavo, kad jis galėtų per vaizdo skambučius stebėti jų lytinius santykius. Apie merginos seksualinį išnaudojimą artimieji sužinojo perskaitę jai nepažįstamų vyrų siunčiamas SMS žinutes. Šeima pagalbos kreipėsi į nevyriausybinę organizaciją – Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centrą. Pastarosios atstovai apie galimą prekybos žmonėmis atvejį pranešė teisėtvarkos pareigūnams, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusio ir valstybinį kaltinimą teisme palaikiusio Panevėžio apygardos prokuroro Aurelijaus Navicko, biržietis merginą į seksualinį išnaudojimą įtraukė pasinaudojęs jos pažeidžiamumu.

Finansinės naudos iš to S. Z. negavo, o ligotą merginą išnaudojo tenkindamas savo seksualines fantazijas.

Panevėžio apygardos teismas S. Z. pripažino kaltu dėl prekybos žmonėmis ir skyrė jam 3 metų laisvės atėmimo bausmę.

Nuteistasis taip pat turės nukentėjusiajai sumokėti 5 tūkst. eurų už patirtą neturtinę žalą.

Visgi taškas šioje istorijoje dar nėra padėtas – teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų