Pirmajai „Iki“ gimtadienio žaidimo laimėtojai įteikti elektromobilio rakteliai

Pirmajai „Iki“ gimtadienio žaidimo laimėtojai įteikti elektromobilio rakteliai

29-ąjį gimtadienį švenčiantis prekybos tinkas „Iki“ dovanas paruošė ir savo pirkėjams – iki metų galo kviečia dalyvauti žaidime „Iš gimtadienio ratais išvažiuojam!“ .Šio žaidimo prizai – net trys aplinkai draugiški elektromobiliai „Volkswagen ID.3 Pure Power“. Penktadienį rakteliai buvo įteikti pirmojo automobilio laimėtojai klaipėdietei Margaritai Michejenkovai.

 Klaipėdoje prie Herkaus Manto g. 90 esančios „IKI Universitetas“ parduotuvės elektromobilio raktelius gavusi moteris sako, kad ši staigmena ją labai nustebino. M. Michejenkova pasakoja, kad visiškai neseniai atšventė savo 27-ąjį gimtadienį, todėl elektromobilis tapo tikrų tikriausia gimtadienio dovana.

„Retai dalyvauja konkursuose, todėl, kai sulaukiau skambučio apie laimėjimą, pagalvojau, kad čia pokštas. Nepatikėjau, kol informacija atsirado tinklalapyje“, – sako M. Michejenkova.

M. Michejenkova pasakoja, kad visiškai neseniai atšventė savo 27-ąjį gimtadienį, todėl elektromobilis tapo tikrų tikriausia gimtadienio dovana. Vis dėlto tai – ne vienintelis sutapimas. Prieš sulaukdama skambučio apie laimėjimą, ji turėjo vykti apžiūrėti automobilio, kurį ketino pirkti. M. Michejenkova teigia automobilį vairuosianti pati. Vasarą planuoja juo būtinai nukeliauti iki Nidos. Pasak moters, „Iki“ gimtadienio žaidime ji užregistravusi 7 čekius.

Žaidime „Iš gimtadienio ratais išvažiuojam!“ iki šių metų galo kviečiami dalyvauti „Iki“ pirkėjai, kurie „Iki“ ir „IKI Express“ parduotuvėse perka prekių už 10 Eur ir daugiau su lojalumo kortele IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS. Pirkėjams sugeneruojamas 1 žaidimo bilietas, kurį aktyvavę jie gali dalyvauti žaidime. Žaidimo bilietas sugeneruojamas www.iki.lt asmeninėje „Mano IKI PREMIJA“ paskyroje. Išsamios žaidimo taisyklės skelbiamos www.iki.lt.

Taip pat pirkėjų laukia ir papildomos dovanos – „Iki“ 10 Eur vertės dovanų kortelės. Jos bus įteikiamos pirkėjams, kurie aktyvuos 10 žaidimo bilietų.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų