Pinigų mokytojų poilsiui biudžete nėra

Pinigų mokytojų poilsiui biudžete nėra

Vyriausybės žadėtų 100 eurų pedagogų poilsiui kitų metų biudžete kol kas nenumatyta, nes ši priemonė nėra suderinta su Europos Komisija (EK), sako finansų ministras Vilius Šapoka. Tuo metu Ekonomikos ir inovacijų ministerija tikina, kad suderinti paramą Komisijos bus prašoma tik numačius lėšas.

„Tai priemonei reikia atlikti eilę procedūrų ir suderinti su Europos Komisija, todėl kol tas nėra atlikta, asignavimai nėra numatyti“, – interviu BNS sakė ministras.

Ekonomikos ir inovacijų ministro patarė Evelina Butkutė-Lazdauskienė sako, kad kreiptis į EK ministerija yra pasirengusi, tačiau laukia sprendimo dėl finansavimo – išmokoms reikėtų apie 6,4 mln. eurų.

„Kreipimuisi į EK ministerija yra pasirengusi, bet išsiųsti jį galės tik tokiu atveju, jei Finansų ministerija mokytojų priemonei skirs lėšų, tik turėdami numatytas lėšas, galime kreiptis į EK“, – BNS sakė ji.

Ministrų kabinetas rugsėjį iš esmės pritarė planams nuo gruodžio skirti 100 eurų išmokas švietimo darbuotojams. Premjeras Saulius Skvernelis tuomet sakė, kad tai bus tokia pat priemonė, kaip ir medikams, kartu skirta palaikyti turizmo ir sveikatingumo verslą.

Medikams Vyriausybė šiemet skyrė po 200 eurų dotacijas, visos priemonės biudžetas siekia 10 mln. eurų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • aciu,man tu 100 euru tikrai nereikia

  • Su pagarba Mokytojams. Sumanymas 100 eurų NIEKINIS. Kur ir kiek laiko galima pailsėti už tokią sumą… Norėjo per mokytojus palaikyti turizmo verslą, tai jiems ir skirkite. Mokytojai gavo atostoginius, vasarą kaip galėję pailsėję, vėl kibo į darbą.. Gal reiktų surasti pinigų medikų apmokėjimui karštosiose linijose. Jiems ypač reikia.

  • Išsirinkom valdžią, atims ir žadėtą ir dar lieps diržus veržtis (jau 20 metų taip buvo) – pasiruoškit. Patys kalti 🙂

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų