P. Židonio nuotr.

Piniavą reprezentuoja maumedžio pynė

Piniavą reprezentuoja maumedžio pynė

Vykstantieji per Piniavą negali neatkreipti dėmesio į kelio pakraštyje esančią įspūdingą metalo ir medžio konstrukciją su užrašu „Piniava“. Tai – šio kaimo puošmena, pagrindinės, renginiams skirtos aikštės akcentas, tarnausiantis ir kaip scena, ir kaip pavėsinė. Konstrukcija, pavadinta Pynės vardu, tapo vienu atsinaujinusių Piniavos viešųjų zonų akcentu.

Šis kaimas taip pat atnaujino per Lėvens upę nutiestą pėsčiųjų tiltą ir įrengė modernų paplūdimį. Smėlėta pakrantė, kurioje pristatyta daug sportui ir poilsiui skirtos įrangos, labai greitai tapo nebe vien piniaviškių, bet ir Panevėžio gyventojų pamėgta poilsio zona. Į Piniavą maudytis ir poilsiauti atvykstantys panevėžiečiai neslepia balto pavydo kaimynams, turintiems tokį puikų paplūdimį.

„Jau senokai girdžiu, kad iš visų priemiestinių vietovių pas mus, Piniavoje, nekilnojamasis turtas brangiausias. Dabar, kai kaimas taip išgražėjo ir sumodernėjo, neabejoju, kad šio turto vertė dar pakils“, – pasididžiavimo neslėpė Piniavos kaimo bendruomenės pirmininkas Zigmantas Babilas.

 

Plačiau skaitykite liepos 28 dienos „Sekundės“ numeryje.

Komentarai

  • supus mediena net neapsugota po poros metu.,…butu geriau man atidave tai nors peciu per ziema buciau pakurenes

    • Konkretus dvasios invalidas.

    • To: Tas pats :)))))

  • Invalidas., dvasios.

  • TAS PATS – varyk i Rusija, i Tomska – ten vietiniai dvasios ubagai isarde naujai pastatytus lauko tualetus ir mediena panaudojo saslykams kept. Tokie pikantiski saslykeliai, sakyciau, gavosi.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų