Asociatyvi nuotr.

Pėstiesiems perėjos virsta pavojaus zona

Pėstiesiems perėjos virsta pavojaus zona

Panevėžyje pastarosiomis dienomis pasipylė eismo įvykiai, kuriuose nutrenkti per nereguliuojamas perėjas ėję pėstieji.

Pirmadienio rytą, apie 7.12 val., Marijonų gatvėje automobilis „Toyota“, vairuojamas 26-erių vyro, partrenkė ir sužalojo perėja ėjusį 74-erių pėstįjį. Greitosios automobiliu vyras atvežtas į ligoninę, tačiau medikų pastangos išgelbėti jo gyvybę liko bevaisės. Apie 16.30 val. vyras ligoninėje mirė.

Tos pačios dienos vakarą, apie19 val., J. Basanavičiaus gatvėje 35-erių vyras, vairuodamas automobilį „BMW X5“, nepraleido nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje jam iš dešinės pusės ėjusio 17-mečio. Jaunuolis dėl patirtų sužalojimų pristatytas į Respublikinę Panevėžio ligoninę, gydomas ortopedijos chirurgijos skyriuje.

Pirmadienį į Panevėžio Respublikinės ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi 83-ejų vyras, kurį šeštadienį, apie 7 val., Panevėžyje, pereinant Katedros gatvę, kliudė tamsios spalvos automobilis.

Komentarai

 • tegul ziuri ,kur eina ,mato automobili vaziuojanti tai eik tada kai matai kad automobilis stoja piesteji neivertina kad gatvese blogas apsvietimas vairuotojai yra akinami priesais atvaziuojanciu automobiliu zibintu ,mieste reikia statyti zibintus tokius ,kuriuos pastatete kulturos ir poilsio parke kurie sviecia taip gerai ,kad ir aklas ta pestyji pamatys uz 100 metru , o dabar apsvetymas gatvese tragiskas,

  • Siūlyčiau vairuotojui, jei nemato užsidėti akinius, ir išmokti naudotis ne tik greičio pedalų, bet ir stabdžių.

 • Panevezyje labai prasta vairavimo kultura. Vairuojantys chamai vaiko nuo pereju pesciuosius. Todel jie stabdomi piktomis akimis. Issigasta chamai.

  • TARP KITKO> Silaiciu kapinese yra atskiras kalnelis, ant kurio laidojami tik „stabdantys piktomis akimis“. Vietos ten nera daug, tad paskubek…

   • Atsakyti
 • Eidama per perėją visada sustoju ir žiūriu – jei praleidžia tada ir einu.Nereikia vaikščioti kaip savo salone – koja už kojos ir į telefoną dar žiūri.Visokių yra vairuotojų-ypatingai nepaslaugios jaunos moterys -vairuotojos.Bet pėsčiųjų mąstymas – tai atleiskit .Na,ir kas kad perėja.Bet gi čia GATVĖ! Ji skirta transporto važiavimui.Bet aš turbūt per sena suprasti.

 • Centras, Marijonu, Vilties, Klaipedos, Projektuotoju, Kniaudiskiu….

  • Atsakyti
 • Mašinos traiško bet neglosto.
  Kai sustoja tada ir eikite ir niekam nebus problemų.
  Dabar galvos nepasuka ir eina į perėją tai ir nukenčia.

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų