Pėstieji nukentėjo perėjose

Pėstieji nukentėjo perėjose

Ketvirtadienį du garbaus amžiaus vairuotojai perėjose parbloškė pėsčiuosius.

Prieš vidurdienį blaivus 81-erių vairuotojas automobiliu „Volkswagen Golf“, važiuodamas Beržų gatve nuo Ramygalos gatvės pusės, nepraleido jam iš dešinės į pėsčiųjų perėją išėjusios mažametės pėsčiosios ir ją parbloškė. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje mergaitei diagnozuotas pilvo ir nugaros sumušimas.

Tą pačią dieną apie 15 valandą automobilio „Audi 80“ 87-erių vairuotojas nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje Ramygalos gatvėje nepraleido jam iš dešinės pusės per perėją ėjusios jaunos pėsčiosios. Ją kliudęs senjoras ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Automobilis rastas stovintis apgadintas. Prie vairo sėdėjo blaivus jo savininkas. Eismo įvykio metu pėsčiajai sumuštas kairysis klubas. Jai nustatytas 2,52 promilės girtumas.

Naktį į penktadienį kelyje Kupiškis-Vabalninkas-Biržai pareigūnai pastebėjo nuo kelio nuvažiavusį automobilį „Audi 80“. Vairuotojo vietoje miegojo vyras. Prabudęs Biržų rajono gyventojas paaiškino nesuvaldęs automobilio ir nuvažiavo nuo kelio. Vyrui nustatytas 1,84 promilės girtumas. Jis pristatytas į Biržų ligoninę medicininei apžiūrai – įvertinta bendra asmens būklė ir paimtas kraujo mėginys. Vyras sulaikytas.

Komentarai

  • Garbaus amziaus senjorai galetu pamirsti vairavima, jei jau perejos nebemato.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų