P. Židonio nuotr.

Pėsčiųjų tilto būklė dar prastesnė nei manyta

Pėsčiųjų tilto būklė dar prastesnė nei manyta

Kartu su Bendruomenių rūmų teritorija pradėjus rekonstruoti ir pėsčiųjų tiltą, paaiškėjo, kad jo būklė blogesnė nei tikėtasi. Kad statybininkai tęstų darbus, prireikė netgi koreguoti projektą.

„Dedame maksimalias pastangas, kad miesto atnaujinimo projektai būtų įgyvendinti numatytu laiku. Didžioji dalis darbų būtent taip ir atliekami, visgi kartais dėl įvairių išorinių veiksnių tenka koreguoti planus. Vienas iš pavyzdžių – šalia Bendruomenių rūmų esantis pėsčiųjų tiltas per Nevėžio upę, kuomet statybininkams pradėjus valyti nutrupėjusį betoną paaiškėjo, kad konstrukcijos pažeistos labiau nei buvo tikėtasi. Kadangi tai yra ypatingas statinys, tolesnių darbų atlikimui reikalingas projekto sprendinių pakeitimas, kuris šiuo metu ir yra įgyvendinamas. Tikimės, kad darbus bus galima tęsti visai netrukus“, – Panevėžio miesto savivaldybės pranešime teigia administracijos direktorius Tomas Jukna.

Šiuo metu Kranto g. vyksta paruošiamieji darbai kloti trinkeles, keičiama vandentiekio sistema.

Įgyvendinus projektą bus sutvarkyta teritorija ne tik šalia Bendruomenių rūmų, bet ir Kranto g. atkarpa (nuo Vasario 16-osios iki Anykščių g). Bus atnaujinti pėsčiųjų ir dviračių takai, Kranto g. asfalto danga (tarp P. Puzino ir Anykščių g.), apšvietimas, tvarkoma automobilių stovėjimo aikštelė (kartu daugės stovėjimo vietų), pėsčiųjų tiltas per Nevėžį, sumontuoti nauji šviestuvai, įrengtos arba atnaujinamos žaliosios zonos, mažosios architektūros elementai, dalis lietaus nuotekų tinklų.

Rekonstrukcijos darbų vertė – 2,4 mln. Eur. Juos planuojama baigti kitų metų vasarą.

Galerija

Komentarai

  • kaip bus tvarkomas kampas Vasario 16 g.ir Kranto g.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų