Perpildyti konteineriai bado akis

Perpildyti konteineriai bado akis

Skaitytojo pasiūlyta tema

Kai kurie panevėžiečiai piktinasi, kad atliekų rūšiavimas praranda prasmę, nes patys komunalininkai laiku neišveža plastiko ar popieriaus prigrūstų konteinerių.

Šiukšliavežiai teisinasi, esą tokie atvejai pasitaiko itin retai ir dažniausiai dėl to, kad patys panevėžiečiai užstato privažiavimo prie konteinerių kelius.

Pavardės nenorėjusi viešinti Sodų gatvės gyventoja Milda pasakoja, jog atliekų konteineriai prie jos namų tvarkingi išbūna vos kelias dienas.

Nors antrinės žaliavos vežamos savaitės viduryje, jau po savaitgalio jų krūvos verčiamos šalia konteinerių, nes į pastaruosius nebetelpa.

„Aš ir pati rūšiuoju atliekas, bet kaskart laukia nusivylimas, kai plastiko ir popieriaus konteineriai perpildyti. Žinau, kad palikti šiukšlių prie konteinerio negalima, bet negi radusi prigrūstą konteinerį tokį „turtą“ vėl neši į ketvirtą aukštą?“ – ironizavo Milda.

Anot jos, ne taip jau retai plastiko ar popieriaus atliekos net keliomis eilėmis būna sukrautos aplink konteinerius. Kartą ji pati mačiusi, kaip aplinkos tvarkytojas, nebeapsikentęs vėjo nešiojamų plastiko atliekų, jas surinko ir sumetė į bendrą mišrių atliekų konteinerį, mat skirtasis plastikui jau buvo su kaupu.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 9 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų