„Neptūno“ ir „Juventus“ mačo akimirka. „Neptūno“ nuotr.

Permainų purtomo „Neptūno“ nesėkmė ir nelengvas R. Kurtinaičio debiutas

Permainų purtomo „Neptūno“ nesėkmė ir nelengvas R. Kurtinaičio debiutas

Savaitgalį dar buvo sužaisti keturi LKL mačai.

Atkakliose rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės” tik paskutinėmis sekundėmis palaužė Kėdainių „Nevėžį” 89:88 (25:25, 18:13, 22:27, 24:23).

Iki rungtynių pabaigos likus 34 sekundėms ir rezultatui esant lygiam 86:86, „Pieno žvaigždės” surengė sėkmingą ataką. Derirckas Low puikiai perdavė kamuolį Egidijui Dimšai, o šis pelnė du taškus su pražanga. Ši ataka ir nulėmė pasvaliečių pergalę.

Utenos „Juventus” pasinaudojo proga ir LKL čempionate pakilo į ketvirtą vietą. Utenos klubas svečiuose nugalėjo Klaipėdos „Neptūną” 79:70 (14:18, 19:17, 20:20, 26:15).

Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai svečius iš Utenos priėmė gerokai nukraujavę. Uostamiesčio klubo gretose nebuvo ne tik į „Lietuvos rytą” persikėlusio Jameso Barono, bet ir kitų legionierių – Larry Drew ir Omari Johnsono.

Be to, klubas pranešė apie dar vieną pasikeitimą klube. Komandos savininkų sprendimu, „Neptūno“ kolektyvą paliko direktorius Osvaldas Kurauskas. Jo pareigas iki atskiro sprendimo laikinai perima ilgametis klubo darbuotojas Algimantas Ercius. Klubo savininkai šio sprendimo viešai nekomentavo.

Pirmenybių autsaideriai „Šiauliai“ šeštadienį namuose vos nepateikė staigmenos ir buvo arti pergalės prieš „Lietuvos rytą“. Trenerį pakeitęs Vilniaus „Lietuvos ryto” klubas vos išnešė sveiką kailį Šiauliuose ir laimėjo 82:81 (25:23, 21:15, 23:17, 13:26).

„Lietuvos ryto” gretose debiutavo iš „Neptūno” į sostinės ekipą persikėlęs Jamesas Baronas. Gynėjas iškart ėmėsi lyderio vaidmens. Amerikietis surinko 18 taškų ir pataikė 4 tritaškius. Prie komandos vairo šiose rungtynėse jau stovėjo Tomą Pačėsą pakeitęs Rimas Kurtinaitis. Lemiamomis rungtynių akimirkomis prasižengę „Šiauliai” prie baudų metimo linijos nusiuntė Artūrą Gudaitį. Vidurio puolėjas realizavo abi baudas ir išvedė į priekį vilniečius 82:78. Pačioje rungtynių pabaigoje Donatas Sabeckis dar pataikė fantastišką tritaškį, tačiau Šiaulių komandos jis nebeišgelbėjo.

Sekmadienį Kauno „Žalgiris” namuose nesulaukė rimto pasipriešinimo, kauniečiai sutriuškino Alytaus „Dzūkiją” 96:68 (29:16, 25:16, 23:15, 19:21).

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų