"Sekundės" archyvo nuotr.

Permainos „Panevėžio keliuose“: nauja valdyba, keičiasi vadovas

Permainos „Panevėžio keliuose“: nauja valdyba, keičiasi vadovas

Vieną didžiausių šalyje statybos, kelių tiesimo ir nekilnojamojo turto plėtros grupių valdančių „Panevėžio kelių“ pirmadienį paskirtos naujos valdybos pirmininkė teisininkė Jurgita Jurkšaitytė sako, kad pasikeitimai bendrovės vadovybėje susiję su pasibaigusiu didžiausių jos akcininkų Remigijaus Juodviršio ir Gvido Drobužo konfliktu.

„Iš tikrųjų pasibaigė buvę konfliktai tarp akcininkų ir įmonėje prasideda naujas veiklos etapas. Aš pati prisidedu prie to, kad įmonė galėtų siekti užsibrėžtų tikslų – efektyvios ir skaidrios veiklos, modernizuoti ir efektyvinti organizacijos vadybą“, – BNS sakė J. Jurkšaitytė.

Jos teigimu, tiek R. Juodviršis, tiek G. Drobužas lieka „Panevėžio kelių“ akcininkais.

„Jie turėjo ilgą partnerystę, ji tęsėsi daug metų, tie jų konfliktai turėjo baigtis ir jie pasibaigė (…) Jie abu lieka „Panevėžio kelių“ akcininkais, dirbs ir sieks tų pačių tikslų ir dalyvaus tame naujame įmonės veiklos etape“, – tvirtino J. Jurkšaitytė.

Naujoji valdyba laikinu generaliniu direktoriumi paskyrė bendrovės komercijos direktorių Rolandą Zabilevičių, kuris keičia daugiau kaip dešimtmetį įmonei vadovavusį Virmantą Puidoką.

Valdyboje taip pat dirbs teisininkė Kristina Mačiulienė, Panevėžio statybos tresto (PST) komercijos direktorius Justas Jasiūnas, „Panevėžio kelių“ technikos direktorius Audrius Butkūnas ir teisininkas Arvydas Blaževičius. K. Mačiulienė ir A. Butkūnas dirbo ir ankstesnėje „Panevėžio kelių“ valdyboje, kiti valdybos nariai yra nauji.

Pasak J. Jurkšaitytės, stebėtojų tarybos posėdis, kuriame paskirta nauja valdyba, ir pirmasis naujosios valdybos posėdis įvyko pirmadienį. Artimiausiu metu pasikeitimai turėtų būti užregistruoti Registrų centre.

Bendrovė artimiausiu metu rengs viešą naujo nuolatinio vadovo atranką.

Registrų centrui pateiktame 2019-ųjų vasarį vykusio „Panevėžio kelių“ akcininkų susirinkimo protokole nurodoma, kad R. Juodviršiui tuomet priklausė 28,5 proc., G. Drobužui – 25,5 proc. bendrovės akcijų.

„Panevėžio kelių“ grupė tiesiogiai ir netiesiogiai valdo maždaug 30 kelių ir geležinkelių statybos, nekilnojamojo turto plėtros, statybos įmonių, jai priklauso ir viena didžiausių šalyje statybos bendrovių Panevėžio statybos trestas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Reikalingas nuoseklesnis aiškumas dėl tų akcininkų . Kodėl netapo ir kiti akcininkais , reikalingas platesnis aiškumas.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų