P.Židonio nuotr.

Permainingose rungtynėse – sunki „7bet-Lietkabelio“ pergalė

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (12/8) pasiekė dvyliktą pergalę. Antradienį panevėžiečiai namuose 111:108 (30:31, 23:19, 28:24, 30:34) įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (9/11).

Šį kartą šeimininkų ekipai negalėjo padėti Mantas Rubštavičius ir Gediminas Orelikas.

Kėdainių krepšininkai pradėjo susitikimą su didele energija ir greitai nutolo. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui, „7bet-Lietkabelis“ turėjo dviženklį deficitą – 7:17. Vėliau panevėžiečiai grįžo į žaidimą ir tęsėsi lygi kova. Kėlinio pabaigoje „Nevėžio-Optibet“ puolėjas Bradley Davisonas pelnė 5 taškus paeiliui, o po 10 minučių Panevėžio ekipa turėjo minimalų deficitą (30:31).

Antrąjį kėlinį Nenado Čanako auklėtiniai pradėjo spurtu 12:4 ir šeimininkai įgijo 7 taškų persvarą – 42:35. Tačiau Kėdainių klubas nepasidavė ir netrukus grąžino intrigą. Po dviejų ketvirčių ekipas skyrė tik 3 taškai – 53:50.

Po ilgosios pertraukos „7bet-Lietkabelis“ įjungė aukštesnę pavarą ir netrukus pasiekė dviženklį pranašumą – 64:53. Panevėžiečiai stabiliai saugojo saugų atstumą. Po Vytenio Lipkevičiaus dvitaškio su pražanga ekipas skyrė 12 taškų (71:59). Su kėlinio pabaigą šeimininkų persvarą iki 7 taškų padidino Jamelas Morrisas – 81:74.

Gedimino Petrausko vadovaujama Kėdainių ekipa prasidėjus ketvirtajam kėliniui priartėjo iki 4 taškų (88:84). Netrukus „Nevėžis-Optibet“ spurtavo – panevėžiečių deficitas likus žaisti 4 minutes siekė 6 taškus (94:100). Tuomet šeimininkai vėl surengė sėkmingą atkarpą ir rezultatas tapo lygus – 100:100. Lemiamu metu tikslesni buvo Panevėžio krepšininkai.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 26, Kristianas Kullamae 18, Nikola Popovičius 17, Vytenis Lipkevičius 16.

„Nevėžis-Optibet“: Danielius Lavrinovičius 26, Bradley Davisonas 20.