Pergalės, vedančios į priekį

Pergalės, vedančios į priekį

Automatikos sistemos, UAB birželio 15 dieną švęs įmonės dvidešimtmetį. Prieš du dešimtmečius įkurta įmonė turėjo vos du darbuotojus, o šiandien – ji neatsiejama Panevėžio pramonės dalis, kasdien darbui suburianti daugiau nei 150 darbuotojų.

Apibendrindamas įmonės veiklos pradžią įmonės savininkas ir direktorius Gytis Preidis teigia, jog verslas bei jo vystymas tikrai ne kiekvienam. Jį auginti – sudėtingas procesas, reikalaujantis supratimo bei verslo esmės suvokimo.

„Neužtenka būti žaidėju, turi būti geru žaidėju, kuris teisingai numato konkurento veiksmus. Ne visada pavyks laimėti, tačiau pergalė kiekvienam labai svarbi. Su patirtimi ir svarbius įmonei sprendimus bei jų poreikį vis lengviau identifikuoti. Augame ir mokomės, o įmonės amžius ir rodikliai mūsų pergales tik pabrėžia“, – šypteli įmonės įkūrėjas.

Platus veiklos spektras – neabejotinas privalumas

„Šiandien klientai vertina ne tik įsigyto produkto kainą ar kokybę, tačiau didelį dėmesį skiria ir ilgalaikiam bendradarbiavimui. Džiaugiuosi, kad įmonė geba pasiūlyti ne tik aukščiausius reikalavimus atitinkančius žemos bei vidutinės įtampos elektros paskirstymo ir valdymo gaminius, tačiau ir savalaikį aptarnavimą, plataus spektro procesų modernizavimo sprendimus. Teikiame technines konsultacijas klientams, atliekame įrenginių derinimo, paleidimo bei montavimo, surinkimo darbus, suteikiame garantinę priežiūrą pasibaigus garantiniam periodui. Atsinaujinančių išteklių projektų metu atliekame reikalingus matavimus bei skaičiavimus. Automatikos bei programavimo specialistų komanda rūpinasi technologinių sistemų atnaujinimu, modernizavimu, o darbas su energetikos lyderiais mus įkvėpia žengti dar platesnį žingsnį į priekį. Šių dienų dinamiška pramonės ekonomika diktuoja sąlygas, kurios verčia ieškoti originalių sprendimų, nes šablonai jau niekam neįdomūs. Energijos, kantrybės bei pastangų reikalaujantis visų įmonės darbuotojų darbas bei pastangos stipriai prisidėjo prie to, kokie mes esame šiandien. Tai – pasiekimai, kuriems reikėjo ne vienerių metų nuoseklaus darbo bei ilgų darbo valandų“, – pasakoja G. Preidis.

„Neužtenka būti žaidėju, turi būti geru žaidėju“
G. Preidis

„Galima drąsiai teigti, jog „Automatikos sistemos“ prisidėjo prie daugelio modernių bei sudėtingų ir šiandien ne tik gimtojo miesto veidą puošiančių statinių funkcionavimo projektų. Siekdami optimizuoti projektų laiką stengiamės klientui įrangą bei paslaugas teikti tik geriausiomis sąlygomis. Per dvidešimt veiklos metų suprojektuota ir atnaujinta daug pramonės, statybos, švietimo, sveikatos apsaugos, žemės ūkio, energetikos sektoriaus visuomeninių pastatų, gamyklų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Užmegzti ryšiai su Skandinavijos, Azijos, Europos šalimis tik įrodo, kad sugebame būti lankstūs bei prisitaikyti prie vis besikeičiančių inžinerijos pramonės poreikių, o pelnytas klientų ir partnerių pasitikėjimas – puikus mūsų įdirbio rezultatas“.

Tikslas – tvarus augimas

Verslo kultūroje kiekvienas iš mūsų augimo galimybes vertina santūriai, atidžiai stebėdamas veiklos rodiklius, tačiau mąstyti reikia drąsiai. Taip ir darome. Manau tvarus augimas – kiekvienos sėkmingos įmonės vizija“, – įsitikinęs įmonės vadovas. Rinkos bei klientų poreikių analizė čia labai svarbi siekiant užsitikrinti stabilų augimą ir kol kas mums puikiai sekasi. Ar turime jėgų ir noro tęsti savo veiklą? Žinoma! Juk darbo vietas kuria ne valstybė, o žmonės, kurie prisiima atsakomybę.

Komentarai

  • Kai automobilis fotografuojamas tokiu kampu, ratai turi būti susukti į priešingą pusę. Fotografas, matosi, tik selfiukas darytis moka.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų