Pergalėmis nustebino net trenerį

Panevėžio jaunieji sunkiaatlečiai pavasario svarbiausiose varžybose pademonstravo puikią sportinę formą: Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos čempionate mūsiškiai iškovojo penkis medalius.

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro bei R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai į šalies pirmenybių finalinį etapą pateko pademonstravę solidžius rezultatus zoninėse varžybose. Į uostamiestyje vykusį jaunių čempionatą pakliuvo 8-ni panevėžiečiai.

Po regioninių varžybų treneris Gintautas Čeponis džiaugėsi sportininkų rezultatais ir vylėsi, kad Klaipėdoje finaliniame etape panevėžiečiai turėtų iškovoti bent 3-4 medalius. Tačiau jaunieji sunkiaatlečiai trenerio lūkesčius viršijo.

Svorio kategorijoje iki 77 kg šalies jaunių čempionu tapo Germanas Leleika (91 kg rovimas/ 123 kg rovimas). Nugalėtojo taure svorio kategorijoje iki 85 kg džiaugėsi ir Mindaugas Janulevičius (jo rezultatas – 100 kg/ 126 kg).

Šioje svorio kategorijoje bronzos medalį iškovojo 15-metis Kornelijus Pamarnackas (71 kg/ 95 kg), jis pagerino stūmimo veiksmo miesto jaunių iki 15 metų rekordą. Lukas Sokolovas (iki 69 kg) užėmė antrą vietą, jis rovimo ir stūmimo rungtyse pagerino miesto jaunių rekordus iki 17 m. – 95 kg/ 115 kg, dvikovė – 210 kg. Sidabro medalį (iki 105 kg) iškovojo ir Rokas Meilutis (80 kg/ 103 kg).

Svorio kategorijoje iki 69 kg Mindaugas Tauginas užėmė 5 vietą, Karolis Vinslovas (iki 105 kg) liko šeštas. Lietuvos jaunimo iki 20 metų čempionate dalyvavęs Jonas Serafinas (iki 77 kg) užėmė ketvirtą vietą (88 kg/ 103 kg). Komandinėje įskaitoje Panevėžio sunkiaatlečiai iškovojo antrąją vietą, pirmi tapo šeimininkai klaipėdiečiai, treti liko anykštiečiai.

Panevėžio sunkiaatlečius treniruoja Egidijus ir Gintautas Čeponiai.

Artimiausias panevėžiečių pasirodymas – Latvijoje, Balvio mieste vyksiančiose tarptautinėse varžybose, o po poros savaičių laukia kelionė į Estiją – dar vienas tarptautinis testas.