Perėjos tampa pavojingos ne tik pėstiesiems

Perėjos tampa pavojingos ne tik pėstiesiems

Zebro dryžiais pažymėtos kelio dalys turėtų būti saugi vieta pereiti gatvę. Deja, ne visada.

Penktadienio rytą, Panevėžyje, Marijonų ir Smėlynės gatvių sankryžoje, vyras vairuodamas automobilį „CITROEN, EVASION“ nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje nepastebėjo ir kliudė per perėją ėjusią pėsčiąją, kuri po apžiūros VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje paguldyta į ortopedijos traumatologijos skyrių.
Po kelių valandų jau kitoje, Parko ir Kosmonautų gatvių sankryžoje, nenustatytas automobilis, partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusį vyrą. Automobilis po eismo įvykio pasišalino. Vyrui paskirtas ambulatorinis gydymas.
Perėja nesėkminga buvo ir keleiviui – Klaipėdos g., maršrutiniam autobusui stabdant prieš pėsčiųjų perėją, autobuse griuvo ir trenkė galvą į priekinį stiklą moteris. Eismo įvykio metu apgadintas priekinis autobuso stiklas, moteriai paskirtas ambulatorinis gydymas.

Komentarai

 • jeigu autobusuose griuvinejate tai patys kalti.

 • Vakar važiavau iš Naujamiesčio į miestą, prašiau vairuotojo, ar negalit išleisti mane prie muzikos mokyklos sustojime,kategoriškai ne atrėžė vairuotojas, tad man senoiui teko vykti į autobusų stotį ir po to šlepsenti jau patamsėje kokias penkias perėjas.Pakeiskit mąstymą valdininkėkliai,kaip valdot?Jeigum tarnaujat žmonėms, tai ir patarnaukit,turit akis,matot ką vežat.Ar but sugriūvęs parkas,jei patarnautumėt žmogui.Kiaulės, kitaip jus nepavadinsi.

  • Nebūtina prasivardžiuoti, nes iš Naujamiesčio veža ne parko vairuotojai. O jei negalima jiems ten sustoti, tai ir nestoja. Sustojus neleistinoje vietoje, jei Tamstai kas nutiktų, tai vėl tiesos ieškotumėt.

 • Pastabėlei,prašoma, kad vairuotojai iš rajono vežantys žmones sustotų autobusų sustojimuose,jeigu prašo.Dabar man reikia į Nemuno polikliniką, tai prie Iglus sustojimo nikaip nesustoja, o nuveža į autobusų stotį, iš ten žmogui reikia trepsenti atgal per visą miestą į polikliniką.Argi tai žmogiška?.Kas jums darosi?

  • Dar yra ir miesto autobusai, kurie išvaduos nuo trepsėjimo per visą miestą.

   • Ar miesto autobusai vežioja nemokamai??? Pirmyn-atgal, o pinigėliai byra. Taip valdžia padeda pensininkams lengviau gyventi.

 • 2

 • Po Klaipėdos-Tulpių gt.sankryžos pertvarkymo,nebeliko pėsčiųjų perėjos nuo RIMI į žemdirbių turgų.Kodėl? Kad žmonėms,su nešuliais reikėtų eiti iki Nemuno-Klaipėdos sankryžos? Na,ir kas kad tų sankryžų net dvi yra.Bet jos nepatogiose vietose.Vis tiek nuo vienos iki kitos greičio negali išvystyti-o pėstiesiems buvo patogu.Dabar jie vis tiek eina-žinoma labai rizikuoja,bet renkasi kur arčiau.

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų